Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena radia 307 SW


majklcarli

Recommended Posts

Mate niekto skusenost s vymenou origo radia s CD playerom, s ovladanim pod volantom a vystupom na display ?

Nechcem robit velke prestavby, nie som HiFi maniak.

Ale keby som to vedel upgradovat na standard radio s MP3 ,Bluetoothom a tak aby ostal zachovany aj system ovladania pod volantom, bol by som happy. Poradte ake radia maju kompatibilne vlastnosti , adaptery , pripadne dekoracne ramceky ak to nesedi do diery.

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, demontoval jsem puvodni autoradio a poridil si tam sony s cd, ted nevim co za typ. U pazouta mi tvrdili ze je pote nemozne zprovoznit orig ovladani pod volantem a info na displeji. Omyl. V obchode mi k tomu objednali dle typu vozu a radia takovou krabku, co jsem pichnul mezi radio a kabelaz auta a vse je jak ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukash, ak nemas co povedat , tak setri klavesnicu a nezaberaj miesto.

1. hladal som a nenasiel , preto som pisal .A rozhodne necakam rady takeho charakteru ako mala tvoja pripecena odpoved.

2. Neoslovuj ma Panacek , jasne?Ak sa ti to doteraz nepodarilo tak sa snaz dostat na nejaku slusnejsiu uroven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panacku, ja, kuprikladu, pokud vim, tak rad poradim. Ale ne vzdy mam cas nebo naladu to sepisovat stale dokola. A pokud si vzpominam, ze to tu nedavno v nejake sekci probehlo, nevidim duvod, proc bych se mel vysledky vyhledavace probirat za tebe. Myslim si, ze luhashova rada je lepsi nez nic a tve "podekovani" neni na miste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To majklcarli: Tak to si hladal dost blbo!!! V sekcii auto-hifi mi do pri zadani hladania "redukce" naslo tonu odkazov a hned treti je pre teba:

Tak skludni hormon, nie kazdy ma naladu dookola opakovat to iste co sa tu preberalo milionkrat. Nabuduce

vynaloz viac snahy a vysledky sa dostavia!

[upravil dne 3.8.07 DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Danculko, ja som sa snazil hladat , aj som toho precital dost v roznych sekciach.Jednoducho ma nenapadlo dat do vyhladavania "Redukce".Ano , fajn , tvoja odpoved ma niekam naviedla a dakujem.Ale tvoju radu na skludnenie hormonu nevyuzijem .Preco ?

1. Ak som nieco nenasiel , neznamena to ze ma nejaky posuk bude nazyvat panackom a hlupakom.

2. Niektore diskusie su starsieho data a tam uvedene udaje uz nemusia byt pravdive.

3. Tak isto niektore hyperlinky hlavne z internetovych shopov su uz neaktualne tak ze ti je ten hyperlink na nic a niekto moze mat nieco novsie ,lacnejsie, lepsie.

4. Predtym som mal Citroen a bol som aj v ich klube= neporovnatelne viac priamych,odbornejsich a lepsich odpovedi.

A urcite aj slusnejsich. Cital som tu toho naozaj vela a tolko vseobecnych.nic neriesiacich odpovedi bez konkretnej rady ako som nasiel tu spravi na tomto webe viac smeti ako tema ktora sa znovu otvori.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zasnem nad tvojim postrehom. Ak sa pozries na moj profil mam tam napisane NOVACEK !!! Aky prinos ocakavas ?

Ale napriek tomu ak tych tvojich 273 prispevkov je v podobnom duchu ako v tejto teme tak si myslim ze vecsi ako tvoj. Minimalne tym ze nezasieram forum.:myslim

Neviem preco si myslim ze to dokazes pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...