Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

porucha vstřikovacího čerpadla?


Luděk

Recommended Posts

ahoj, mám problém s Peugeotem 406 2,1 tdi. Při jízdě a někdy i při startu se objeví kontrolka poruchy. Motoru kolísají otáčky, začně kouřit, jede max. 80 km/hod. Po několika znovunastartováních někdy naskočí, někdy porucha trvá i týden...Už jsem ho měl ve třech servisech a nikde nepřišli na to, čím to konkrétně je. Řekli mi, že je to nejspíš čerpadlem..(ale neví to jistě). Setkal se někdo s touto závadou?? Nevím si s tím rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pokud ti můžu poradit,vyměň ho za mechanické čerpadlo z Citroenu XM nebo Xantia 2.1 TD ! Ale musíš mít k němu i vstřiky a nech si ho někde seřídit a přetěsnit a pak nebudeš mít problém ! Moje osobní zkušenost,příruba je stejná,a kup si zrovna nový rozvodový řemen a koukni na vodní pumpu,když už to budeš mít rozdělaný ! Ano,není tak živé jako Epic ale má stejné parametry a je jednodužší na servis,pokud by byl třeba a jsou i dostupnější a levnější !! Moje osobní zkušenost,mám ho totiž taky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to čerpadlo jsem měl v autorizovaným servisu, a tam mi řekli, že je úplně v pořádku...Stálo to přes 7 tisíc..a auto je pořád nepojízdné.

A bude si to mechanický čerpadlo rozumět s počítačem??

Ted ale nevim jestli je to opravdu tím čerpadlem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...