Sign in to follow this  
Followers 0
Miku

Nový mazel

19 posts in this topic

Tak vám představuji mého nového mazla :D

Má teprve 7 týdnů.

post-0-14109596041708_thumb.jpg

Copak z toho bude? Vypadá nádherně :super , takovej chlupatej mazlík :o .

Ježiš, další. No, soused to má už dospělé, a má to asi 60kg :) Ale je to super pes, mít někdy barák, tak tohle je horkej kandidát na pořízení...

Původně zaslal: Aluška

Copak z toho bude?

Šedesátikilová obluda. :D

Kámoška ho má taky. ;)

Největší sranda je, že i dospělé šedesátikilové je to hravé a mazlivé. A nemusí vůbec moc běhat a stačí mu kratší procházky, není to jako potřeštěný dobrman, co se musí každý den pořádně prohnat...

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Aluška

Copak z toho bude?

Šedesátikilová obluda. :D

Kámoška ho má taky. ;)

:D tohle mozna taky mamince nekdo pred dvaceti lety rek :D:D(netyka se me, ale me sestry!) :D

:D krasaveček..... počkej, až vyroste, a sežere jako svačinku povoz s koňmi, dědka, babku, vnučku, psa, kočku, myš....atd atd :-D

Jinak co se mi na tomto klubu hodně líbí, je že tady se toleruje fakt úplně všechno, forum obsahuje kromě pár informací o autech, pár nabídek v bazaru i tisíce příspěvků o tom, kdo si pořídil jakého kocourka, pejska, králíčka, ptáčka, jak se nudí v práci, jak se udře v práci, co mu všechno umřelo (zvířátka, PC, části motoru, atd.), ....

To se vidí málokde :D

No vžyť od toho ten Pokec byl zřízenej, pokud by náš obzor měl začínat a končit jen u aut, to bychom byli tedy pěkně chudí duchem...

No a ty tisíce příspěvků - no kdopak tu v Pokecu je nejaktivnější, co? ;)

Je fakt krásnej!Připomnělo mě to jak ten můj byl taky takovej,ale teď už má kolem 50 kg.

Je to bernský salašnický pea a jmenuje se Ashar.

A už mi hlídá i druhého mazla :D

post-0-14109596042412_thumb.jpg

Původně zaslal: oddie

No vžyť od toho ten Pokec byl zřízenej, pokud by náš obzor měl začínat a končit jen u aut, to bychom byli tedy pěkně chudí duchem...

No a ty tisíce příspěvků - no kdopak tu v Pokecu je nejaktivnější, co? ;)

Nejaktivnější? Netuším :bojim

Ale ten široký záběr témat je výsadou celého klubu, ne jen fora. Tím myslím třeba srazy - kolik témat se na srazech probere a kolik jich souvisí s autama?

Hlavní je, že si máme co říct - jak tady tak naživo.

(a taky se mi líbí, že se tady vyskytují pouze v minimální míře reakce, kde je jedno - nebo žádné - slovo a tucet smajlů)

Moooooooooc pěkný mazlík...... jen ať hezky hlídá.... :aut :aut :aut:potlesk :potlesk

Původně zaslal: Netopýrka

Jinak co se mi na tomto klubu hodně líbí, je že tady se toleruje fakt úplně všechno, forum obsahuje kromě pár informací o autech, pár nabídek v bazaru i tisíce příspěvků o tom, kdo si pořídil jakého kocourka, pejska, králíčka, ptáčka, jak se nudí v práci, jak se udře v práci, co mu všechno umřelo (zvířátka, PC, části motoru, atd.), ....

To se vidí málokde :D

Jo jo, včera jsem pomáhal kolegovi hledat něco na BMW clubu a tam je to doslova o ničem. Věnujou se jen autům, snad se ani neslejzaj a navíc maj snad všechny příspěvky bez fotek (našel jsem jen jednu a ještě v mizerný kvalitě). Prostě jen popisujou problémy a části, ale fotku umístění nebo řešení, jako to bývá často tady u nás, tam prostě nenajdeš.

Sorry za :xvul