Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový mazel


Miku

Recommended Posts

:D krasaveček..... počkej, až vyroste, a sežere jako svačinku povoz s koňmi, dědka, babku, vnučku, psa, kočku, myš....atd atd :-D

Jinak co se mi na tomto klubu hodně líbí, je že tady se toleruje fakt úplně všechno, forum obsahuje kromě pár informací o autech, pár nabídek v bazaru i tisíce příspěvků o tom, kdo si pořídil jakého kocourka, pejska, králíčka, ptáčka, jak se nudí v práci, jak se udře v práci, co mu všechno umřelo (zvířátka, PC, části motoru, atd.), ....

To se vidí málokde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No vžyť od toho ten Pokec byl zřízenej, pokud by náš obzor měl začínat a končit jen u aut, to bychom byli tedy pěkně chudí duchem...

No a ty tisíce příspěvků - no kdopak tu v Pokecu je nejaktivnější, co? ;)

Nejaktivnější? Netuším :bojim

Ale ten široký záběr témat je výsadou celého klubu, ne jen fora. Tím myslím třeba srazy - kolik témat se na srazech probere a kolik jich souvisí s autama?

Hlavní je, že si máme co říct - jak tady tak naživo.

(a taky se mi líbí, že se tady vyskytují pouze v minimální míře reakce, kde je jedno - nebo žádné - slovo a tucet smajlů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Jinak co se mi na tomto klubu hodně líbí, je že tady se toleruje fakt úplně všechno, forum obsahuje kromě pár informací o autech, pár nabídek v bazaru i tisíce příspěvků o tom, kdo si pořídil jakého kocourka, pejska, králíčka, ptáčka, jak se nudí v práci, jak se udře v práci, co mu všechno umřelo (zvířátka, PC, části motoru, atd.), ....

To se vidí málokde :D

Jo jo, včera jsem pomáhal kolegovi hledat něco na BMW clubu a tam je to doslova o ničem. Věnujou se jen autům, snad se ani neslejzaj a navíc maj snad všechny příspěvky bez fotek (našel jsem jen jednu a ještě v mizerný kvalitě). Prostě jen popisujou problémy a části, ale fotku umístění nebo řešení, jako to bývá často tady u nás, tam prostě nenajdeš.

Sorry za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...