Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

polosyntetika vs syntetika


kLiKaTeC

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Ladman: ESSO Uniflo 10W-40 je polosyntetika, asi jsi si to spletl s ESSO Uniflo 15W-40, který je minerál (jsou uvedeny hned pod sebou);)

kdepak, oba jsou minerály, vím to, protože jsem ten 10W-40 používal. Nevím jak nyní, ale dříve bylo psáno i na obalu, že se jedná o minerální olej. Když zagoogluješ, tak nikde nenajdeš ani zmínku o tom, že by se jednalo o polosyntetický nebo částečně syntetický olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo je to minerál, ale předtím tam bylo nějaký esso, a to byl taky minerál, další věc je že tenhle olej je normalně doporučenej jak v manualu tak servisem Peugeot

Novej model už má uvedený ESSO ULTRA nebo ESSO ULTRON, polosyntetika nebo syntetika

Obrazek z manualu STARÝ MODEL

[upravil dne 3/8/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109596108406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

zajímavý je, že motor co mám já, se dával ještě do starého modelu. Vlastně ho máš i ty. A dle manuálu na nový model je již doporučena polosyntetika

Zaleží na tom jestli ten motor je uplně stejnej, potom taky od kteryho roku byl novej manual kterej mám k dispozici, určitě se dělaly změny v manualech během vyroby. A taky nemužu nalejt do toho motoru nic jinyho pokud jezdil na mineral, a pak v servise ten olej normalně lejou do všech aut ktery na mineral mužou jezdit a nejsou žádný problemy;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pata

tady se zase hurvajzuje ;):D:roker

Cože se tady:o?

hurvajzuje - to vymyslel Pe.Tr :myslim:D:D:D :roker

Dostanete za uši voba dva:D

Tak to jsem rad, ze se na nas nezlobis :myslim:mrk:mrk:mrk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: OK406

Mám polosyntetiku, najeto přes 2645000 km. Nejlépe;) si to vyměnit sám, aby byla jistota, že je tam ten správní olej a množství.:super

Kolik že to máš najeto??? :o je to opravdu 2645000 km? slovy:"dvamilionyšestsetčtyřicetpěttísíc" kilometrů? Jak se ti to podařilo? Že ty umíš spát za volantem a celej život neděláš nic jinýho, než že jezdíš? :D:super

Jéje nulička se vloudila. Správně je : 264500 km !!! Už to nejde bohužel opravit (smazat):(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...