Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahování oken


Guest RiderVFR

Recommended Posts

Ahoj, mám dotaz: včera po odpojení baterie a opětovném zapojení mi začalo blbnout el.stahování okna u řidiče. :( Dolů jede normálně plynule, ale nahoru vždycky jenom kousek popojede po zmáčknutí tlačítka. Stalo se Vám někomu něco podobného, nebo nevíte čím by to mohlo být? :myslim

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no melo by to prestat delat po znovunastaveni krajnich poloh okna, ted nevim z hlavy ten postup, vim ze uz to tu nekolikrat bylo napsany a me se to uz taky stalo po odpojeni baterky, myslim ze se ma sjet s oknem uplne dolu a pak s nim vyskakat po tech malych krocich nahoru, pak uz by to melo zase chodit normalne. Tohle se stane i v pripade ze bys privrel do okna pri zavirani treba ruku, okno se nedovre, sjede skoro uplne dolu a pak se musi zavrit po tech jednotlivych krocich aby se to deaktivovalo a zacalo zavirat normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zapnout zapalování na druhý stupeň a znovu proveď ten postup.

Také vždy po odpojení baterie musím znovu nastavit krajni polohy oken. U mě je to ještě okořeněný o to, že mam bezrámovky a při každém otevření či zavření se okno kousíček vysouvá a zasouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RiderVFR

Dík moc, doma to vyzkouším. Už sem se lekl,co se s tím stalo. :o Zajímavé je, že to začlo blbnout jen u jednoho okna...

Pokud máš jen přední okna v elektrice tak mechanizmus proti přiskřípnutí je jen na řidičově straně, takže nejspíš bude vždy "zlobit" jen řidičovo okno. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...