Sign in to follow this  
Followers 0
Guest RiderVFR

stahování oken

14 posts in this topic

Ahoj, mám dotaz: včera po odpojení baterie a opětovném zapojení mi začalo blbnout el.stahování okna u řidiče. :( Dolů jede normálně plynule, ale nahoru vždycky jenom kousek popojede po zmáčknutí tlačítka. Stalo se Vám někomu něco podobného, nebo nevíte čím by to mohlo být? :myslim

Dík za radu.

no melo by to prestat delat po znovunastaveni krajnich poloh okna, ted nevim z hlavy ten postup, vim ze uz to tu nekolikrat bylo napsany a me se to uz taky stalo po odpojeni baterky, myslim ze se ma sjet s oknem uplne dolu a pak s nim vyskakat po tech malych krocich nahoru, pak uz by to melo zase chodit normalne. Tohle se stane i v pripade ze bys privrel do okna pri zavirani treba ruku, okno se nedovre, sjede skoro uplne dolu a pak se musi zavrit po tech jednotlivych krocich aby se to deaktivovalo a zacalo zavirat normalne

Zdravím mne sa to stalo už 2krát a stale som jemne buchol do tých ovládačov a išlo zase ok? neviem či to pomohlo ale išlo to už normálne...len tolko viem k tomu

Dík moc, doma to vyzkouším. Už sem se lekl,co se s tím stalo. :o Zajímavé je, že to začlo blbnout jen u jednoho okna...

U spolujezde mi to chodí normálně, u řidiče to zkoušim jak řikáte a pořád to okno zastavuje a sjede kus dolu:bojim

Mne to robilo vlavo vzadu, ale po zavereti a opatovnom otvarani po kuskoch (tych 50mm) to potom slo v pohode. A nemal som predtym odpojenu baterku. Teraz to uz ide zasa v poho.

Zkus zapnout zapalování na druhý stupeň a znovu proveď ten postup.

Také vždy po odpojení baterie musím znovu nastavit krajni polohy oken. U mě je to ještě okořeněný o to, že mam bezrámovky a při každém otevření či zavření se okno kousíček vysouvá a zasouvá.

Tak Vám děkuju za radu, postup se osvědčil,už je všechno jak má být. :potlesk Každopádně zajímavá capina, zatím jsem o něčem podobném neslyšel...

Původně zaslal: RiderVFR

Dík moc, doma to vyzkouším. Už sem se lekl,co se s tím stalo. :o Zajímavé je, že to začlo blbnout jen u jednoho okna...

Pokud máš jen přední okna v elektrice tak mechanizmus proti přiskřípnutí je jen na řidičově straně, takže nejspíš bude vždy "zlobit" jen řidičovo okno. :papa