Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

O člena domácnosti méně


Dundee

Recommended Posts

Dnes ráno jsme s Mončou zjistili, že jsme přes noc přišli o jednoho člena domácnosti :( Jedná se o naši kočku Zuzanku, která zůstala ležet uprostřed jízdního pruhu poté, co se dostala pod kola nějakého auta :(

Možná si někteří z vás řeknou "je to jen kočka", ale pro nás byla Zuzka členem rodiny, jako jimi jsou i Macek (kocour) a Rita (fena Něm. ovčáka). Prostě takový naše děťátko;)

Pište si, co kdo chcete, já to jen ze sebe potřeboval nějakym způsobem dostat, protože jsem z toho dost naměkko... Celý odpoledne jsem pokukoval z okna a čekal, že přiběhne, aby se pomazlila....

post-0-14109596040899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:(:(:( chudinka....nebuďte smutní....:(

Když ono to neni tak lehký:(:(:(

Jinak děkuju všem za projevenou účast ;) Zuzka sice neni první obětí (ať už aut, psů, či jedu), ale po dlouhý době člen samostatný domácnosti. Vydržela s námi skoro dva roky a byla prostě úžasná...

Vim, že život jde dál, ale asi si další kočku nepořídíme, protože mám takových "pohřbů" za sebou už dost a nevim, jestli bych přežil další vychovávání kotěte a jeho případnou smrt. Každá kočka mi děsně přirůstá k srdci (asi je to tim, že jsem Lev)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

:(

Upřímnou soustrast. My máme doma taky dvě (jedna je nýmlich stejná, jako Zuzanka) a fenku, taky náš už párkrát vystrašily, když dostaly zásah od souseda. :bojim

Bych pak dal sousedovi zásah já. Nejlépe solnym brokem do prd**e:grr Takovýhle parchanti si nic jinýho nezasloužej.:grr:grr:grr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi Zuzany moc líto ... taky s váma soucítím, ale život jde dál. Nám umřela kočka na plicní embolii ve dvou letech a taky jsem si říkal, že už nikdy jinou ne, ale nedá se to vydržet, kor když má člověk zvířata rád a přinášel mu radost! Prostě: život jde dál ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo to je hned....nám taky před vlastníma očima přejelo auto psa.chlapík zastavil,začal se nám omlouvat.jenže pes mu tam vběhl,takže za to nemohl.a nejhorší bylo ze hafík nebil mrtvej a trašně kvičel.jeli sme s nim hned k veterinářoj a ten mu dal injekci protože měl všechny kosti polámaný a měl vnitřní krvácení.taky sme ho obrečeli,udělali mu hrobeček.není to nic hezkýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...