Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

změna podsvícení


KoNG

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

ještě ne bohužel jsem objednal špatné místo R5 LED jsem vzal W5W LED :(, nevím na co jsem při té objednávce myslel asi jsem to domotal jelikož jsem přemýšlel i na změně světýlka v interiéru to už jsem překopal :roll Ty správný žárovky bych měm mít v pátek takže přes víkend se vrhnu do akce přeměn (audio, podsvícení, lakování exteriéru- plasty)

[upravil dne 22.8.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak displej po změně vypadá nějak takto (foceno mobilem)

Do klimatizéru jsem se zatím nepouštěl neměl jsem potřebný mini torx abych to celé rozdělal. A co se týká podsvícení přístrojovky zatím nevím jak na to mám budíky s jedním konektorem a žárovky na povolení jsem neviděl :) Takže to bude zřejmě mít uvnitř ledky :(

[upravil dne 27.8.2007 KoNG]

post-0-14109596279728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to na píp .... nějak se mi do toho nechce to kuchat .... :( možná až budu mít chuť a náladu po dlouhých nočních večerech :D Jinak ten klimatizér vypadal podobně dali se pouze vyměnit 3 žárovky (displej) a zbytek bych musel rozdělat aby mě to svítilo celý modře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

zdravim tak dneska mi prisli modry zarovky presne ty stejny jak tu nekdo psal,dal jsem je do displeje i do budiku,zabralo mi to par minut,ale vysledek :(. zarovky sviti,ale neni to vubec videt displej ten nesviti vubec a budiky taky ne,uvidim jak v noci ale ted prez den to neni vubec videt,myslel jsem ze ten displej bude sviti jako Kongovy ale vubec to nesviti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtip je v tom že KoNG totiž vzal tu puvodní bílou folii s oranžovou stranou a tu barvu jsem jemným smirklem obrousil tak že mi zbyl jenom oboustraný bílý podklad což perfektně rozptyluje ty diody. Navíc jsem ještě udělal to, že jsem ty diody (ostré boční hrany) obrousil do kulata a tím pádem nevzniká silný modrý flek :) toď celá medicína mého displeje (neboj zabralo to 1hodinu zkoušení), je fakt že na přímém slunci je displej hůře čitelný, ale když mě děsně evokovala ta oranžová bijící barva v noci :D

PS: Jinak ty diodový žárovky jsou na prd opravdu svit není ani 3000cd

[upravil dne 21.9.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: L.I.P.O.8

a taky hodně záleží kolik tam máš žárovek.Taky sem je dával do displeje a nešlo nic přečíst.

Mě to tak vyhovuje jak to mám teď :) navíc jsem si do modra udělal regulaci výšky světlometů + el. ovládání oken :)

[upravil dne 21.9.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...