KoNG

změna podsvícení

65 posts in this topic

Ahoj

Řešil jste již někdo tuhle delikátní záležitost ?

Jde to vubec nějak efektivně udělat ? Přepájení diod se mi moc nepozdává. Modré maličké žárovky se asi dělat nebudou ? IKdyž by se musela i vyměnit folite v budíkách.

Máte to někdo změněný :myslim

Dneska jsem viděl diody na 12V ale nesvítí to nijak extra (hold signalizační)

[upravil dne 26.7.2007 KoNG]

Čusar tak to sem řešil taky.Zkoušel sem modrou,ale moc to nesvítilo tak sem si koupil žárovky červené a to už je lepší a zelené taky svítili dobře,ale dal sem si tu červenou.Zítra ti pošlu foto ,protože teď píšu z práce.Tak zítra:D

no já bych to chtěl sladit s barvou radia tak přemýšlím jak to nejlépe a efektivně provést :P

Proto jsem si poridil cervene podsvicene radio :D ale taky bych chtel zvyraznit barvu podsviceni, cervena se mi libi ale ta co je z vyroby neni dost syta

Původně zaslal: Escaper

Proto jsem si poridil cervene podsvicene radio :D ale taky bych chtel zvyraznit barvu podsviceni, cervena se mi libi ale ta co je z vyroby neni dost syta

Já to ladím do modra :) jelikžo palsty budou stříbrný a tapecírunk mám takový tmavě šedý :super

Jinak ta led na 12V je difuzní takže prd svítivost nezbude nic jiného než udělat bastl typu odpor + dioda na 3V :(

[upravil dne 27.7.2007 KoNG]

dioda ti to neosvítí.zkoušel sem ty diodové žarovičky rozptylky a nic.Jak tu mám dostat ty obrázky :grr.pošlu ti to na mejl,mám tam i ty chromované kroužky,ale na těch fotkách to vypadá jinak než v realu

a kde jsi sehnal červený žárovičky ? Nebo jsi je lakoval ? :myslim

[upravil dne 27.7.2007 KoNG]

www.e-tuning.cz ,buď tady nebo zajet někde na burzu,a nebo zajet někde na tuning sraz,stojí 21 kč,jinde sem je neviděl

a nebo se ještě podívej na bílé budíky na téže stránce,najdi si 206 a dej zobrazit stránky výrobce a mají tam různé druhy + různé podsvícení.

žárovka R5 kdybys nevěděl,sem to měnil bo mi začaly praskat ty obyčejné,tak je mám i v kontrolkách

Ještě u Rapiďáku jsem to řešil barevnými olačkami:mad: na žárovky.

Měl jsem vše v zelené a svítilo to gut :roker

Za dobu asi dvou roků mi neodešla ani jedna:P, tak uchladit se stačily :aut

lipo díky za fotky a jinak díky za rady vyzkouším :D

sem měl taky škoda 120 a tam sem měl bílé budíky a ty modré diodové žárovky,tak vím,že to jako moc nesvítilo

v reálu ty červené sou spíš až do ruda,a kup si když tak určitě aspoň 3 - 4 do zásoby.Jo a na pravo tam máš asi teplotu vody tak tam je ta žárovka zvlášť na ručičku a kousek vedle na tu rafiku

já jich vzal rovnou 10ks (klimatizace, kilometry, displej) a možná zbude i do zásoby

ty tam máš ještě obyčejné žárovky?já sem ještě vzal modrou na dálkače,zelenou na světla a blinkry.tak to by ti mohly tak v pátek dojít,tak dej pak vědět jak to svítí na tom displeji a klimatizaci,protože o tom taky uvažuju