Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letní dovolená 2007


Aluška

Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: janča205

Tak já asi pojedu v neděli do Krkonoš do vesničky Poniklá na chatu.Asi jen na pár dní,ale i tak je to fajn!

Tak to máš chatu kousek vedle mě ;) Dolní Sytová

Jééé, Poniklá je super....já jezdila pár let do Jestřabí, nad Poniklou....:D

Jo jo, tam to taky dobře znám ;) v zimě jsem tam jezdil lyžovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se vnucovat, ale nechceš jet s náma??

Kromě mé maličkosti jede v P-clubu ještě Kurt, pak páreček mých kamarádů a vypadá to ještě na 1 - 2 slečny, které zatím neznám (maximum účastníků je 7)

Kdybys třeba zmermomocnila celou partu ze Zastávky a vzali byste své auto, myslím, že by to byl SUPER týden

(auto by následně stálo celý týden na místě, dopravu po Banátu mám zařízenou)

[upravil dne 28/7/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Fusion

Nikde, podnikání má letos přenost :(

Ovšem pokud bych se někam vydal tak na 99% Dubai.

dubay mi nespominaj. to tiez tak nejak pomaly planujeme s kamosmi.a aby bolo lahsie rozhodovanie tak si precitaj toto

http://www.volny.cz/pcizek/dubai/

Článek jsem poctivě přečetla a vypadá to móóóóc zajímavě :o , tak třeba někdy příště, až se rozhodnu zase k moři, tak bych se tam podívala. Cenově to není nic šíleně drahého, jak by na první pohled mohlo vypadat. Ale je to úplně jiný svět :o .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam nádherný a za ceny podobný lepšímu pobytu v Chorvatsku.

Chce to vychytat nejlíp last minute z De/At a letět z Mnichova nebo Vídně.

Mě nejvíc láká to, že za a) sem nikdy nebyl v Arábii a b) v roce 1990 tam byla poušť a pár baráků a dneska se z toho tvoří turistickej ráj.

1990

40302va.jpg

2003

2hp3d6b.jpg

Umělé ostrovy

4793xq8.jpg

Hotel pod vodou

49hx177.jpg

Burj Dubai - má být dokončeno příští rok, výška přes 800m, o 40% vyšší než současně nejvyšší barák Taipeh 101

2urrnlv.jpg

Největší obchoďák na světě - hotovo 2008, přes 1000 obchodů

3yhbr7b.jpg

Lyžařský středisko v poušti? Není problém

9_skidubai.jpg

Kousek Prahy v poušti

2nkl160.jpg

A to tam mají být zmenšeniny velkých světových měst, památky a divy světa na jednom místě atd.

Když sem někomu řekl, že chci do Dubaie tak se všichni divili, že chci do válečné zóny. Dubai je ale asi nejbezpečnější místo na blízkým východě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fusion - na buduci rok by tam mal byt dostavany najvyssi mrakodrap sveta.nikto nevie kolko bude mat metrov nakoniec.teda okrem projektantov a investorov.ale stavaju to ukrutnou rychlostou.neviem kde som videl tie fotky, ale za 2 roky postavili asi cca 500 metrov do vysky, tak to uz je fakt sila.na to by som si urcite pockal.bola by skoda tam ist a nebyt na nom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

fusion - na buduci rok by tam mal byt dostavany najvyssi mrakodrap sveta.nikto nevie kolko bude mat metrov nakoniec.teda okrem projektantov a investorov.ale stavaju to ukrutnou rychlostou.neviem kde som videl tie fotky, ale za 2 roky postavili asi cca 500 metrov do vysky, tak to uz je fakt sila.na to by som si urcite pockal.bola by skoda tam ist a nebyt na nom

Říká se, že v Dubaji je momentálně 15-25% všech jeřábů pro stavbu mrakodrapů. Aji ty ostrovy byly hotový za pár roků. Maká se tam 24h denně na stavbách a prý by to při normálním tempu trvalo deset krát dýl.

Hrozná haluz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: jozefsv

fusion - na buduci rok by tam mal byt dostavany najvyssi mrakodrap sveta.nikto nevie kolko bude mat metrov nakoniec.teda okrem projektantov a investorov.ale stavaju to ukrutnou rychlostou.neviem kde som videl tie fotky, ale za 2 roky postavili asi cca 500 metrov do vysky, tak to uz je fakt sila.na to by som si urcite pockal.bola by skoda tam ist a nebyt na nom

Říká se, že v Dubaji je momentálně 15-25% všech jeřábů pro stavbu mrakodrapů. Aji ty ostrovy byly hotový za pár roků. Maká se tam 24h denně na stavbách a prý by to při normálním tempu trvalo deset krát dýl.

Hrozná haluz.

skoro ako u nas:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...