Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letní dovolená 2007


Aluška

Recommended Posts

Původně zaslal: Mí

Co je to dovolená?

:D :D že by další podnikatel?? Dovolená je doba, kdy se skoro nic nedělá, pokud ji ovšem člověk netráví někde na chalupě, kde stejně musí makat jako šroubek :) .

Já si dovolenou letos opět skvěle užiji, jak já se těším....:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já odjíždím v pátek s mladou k nám na chalupu u Blatný v JČ. Bereme s sebou kola, takže když bude rozumný počasí, budeme i sportovat:D

Jo a ještě dodávám, že už tam je odmakáno, takže práce fakt nehrozí ...

[upravil dne 26.7.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Mí

Co je to dovolená?

:D :D že by další podnikatel?? Dovolená je doba, kdy se skoro nic nedělá, pokud ji ovšem člověk netráví někde na chalupě, kde stejně musí makat jako šroubek :) .

Já si dovolenou letos opět skvěle užiji, jak já se těším....:aut

Ak mam trocha volneho casu tak lezim pod autom, alebo nieco robim v dielni :) Ale tesim sa na Taliansko a Belgicko, na bicykli je to insie ako z dialnice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Tak já asi pojedu v neděli do Krkonoš do vesničky Poniklá na chatu.Asi jen na pár dní,ale i tak je to fajn!

Krkonoše jsou fajn, už to tam sice znám i poslepu, ale klidně bych tam jela zase, tak třebas příští rok, letos bude po dlouhé době zase moře :mrk .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, my byli s ženou první týden v červenci v HR u Biogradu, minulej víkend na Nových mlýnech na kole a druhej týden v srpnu jedem zas do HR, moc se nám tam líbilo. Ještě bychom rádi jeli na Bystřičku projet Valachy na kolech. Máme poslední léto ve dvou, tak si ho chcem ještě užít sami dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vas, mame naplanovanou dovolenou do Hr nekde okolo Šibeniku na motorkach, a mam na Vas dotaz, zdali mi do chorvatska staci jen obcanka??? Ptal sem se vice lidi, nekteri rikali ze ano, nekteri rikali ze ne. Tak nevim, preci jen uz nekdo z Vas tam letos byl, a treba na obcanku. Ale jeste nevime jestli se pojede pres rakousko, nebo pres madary. Takze kdyby nekdo z Vas vedel, budu vdecny za kazdy nazor. Dííky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

No, my byli s ženou první týden v červenci v HR u Biogradu, minulej víkend na Nových mlýnech na kole a druhej týden v srpnu jedem zas do HR, moc se nám tam líbilo. Ještě bychom rádi jeli na Bystřičku projet Valachy na kolech. Máme poslední léto ve dvou, tak si ho chcem ještě užít sami dva.

Určitě projeďte Valachy Bystřička je fajn, mám to tam cca 10 km. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Melago - Italy

[upravil dne 26/7/2007 Jezkovi.voci]

No pekne, si MTB-ckar alebo chodis na cestu? Ja este presne neviem trasu, ale rozhodne sa tesim na nejake to Passo dello Stelvio a pod...:super

Copak, vyjedeš ho ze strany Val Venosta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...