Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vnitřní zrcátko - čím přilepit?


Marcel505

Recommended Posts

Mám takový pocit, že se to tu v nějakém tématu už probíralo, ale nemohu to najít.

Čím přilepit vnitřní zrcátko na sklo?

Mám takový pocit, že tu někdo psal, že se na to dá sehnat spec.lepidlo na benz.pumpách, ale tam na mě koukají jak na blázna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych to tam taky lípnul silikonem, nebo nějakou takovou tou srágorou v těch tubách na tlačnou pistoli. Kdyby jsi měl někdy cestu kolem, tak se stav - mám zbytek spešl lepidla, kterým jsem přislintnul to moje zadní křídlo přímo na okno a drží jako čert už dost dlouho (zima, vedro).....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 205 jsem to přilepil speciální lepící soupravou určenou přímo na vnitří zrcátka. Koupil jsem ji v prodejně na náhradní díly na auta. Obsahovala lepidlo v tubě a takovou podložku z materiálu jako je oboustranná páska. Cenu už nevím je to dost dlouho, ale myslím, že to nepřesáhlo 150,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Marcel505

Mám takový pocit, že se to tu v nějakém tématu už probíralo, ale nemohu to najít.

Čím přilepit vnitřní zrcátko na sklo?

Mám takový pocit, že tu někdo psal, že se na to dá sehnat spec.lepidlo na benz.pumpách, ale tam na mě koukají jak na blázna...

ja ted byl překvapen ,byl jsem na nějake pumpičce u Přibora a tam těchhle lepidel měli asi 9 druhu , od 100,- do 250,- a jinde nenaraziš ani na sekundove lepidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Marcel505

Mám takový pocit, že se to tu v nějakém tématu už probíralo, ale nemohu to najít.

Čím přilepit vnitřní zrcátko na sklo?

Mám takový pocit, že tu někdo psal, že se na to dá sehnat spec.lepidlo na benz.pumpách, ale tam na mě koukají jak na blázna...

ja ted byl překvapen ,byl jsem na nějake pumpičce u Přibora a tam těchhle lepidel měli asi 9 druhu , od 100,- do 250,- a jinde nenaraziš ani na sekundove lepidlo.

Tak to mi pověz jaká to byla pumpa (firma).

Protože já se ptal na třech a koukali na mě jak na magora z blázince...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Marcel505

Mám takový pocit, že se to tu v nějakém tématu už probíralo, ale nemohu to najít.

Čím přilepit vnitřní zrcátko na sklo?

Mám takový pocit, že tu někdo psal, že se na to dá sehnat spec.lepidlo na benz.pumpách, ale tam na mě koukají jak na blázna...

ja ted byl překvapen ,byl jsem na nějake pumpičce u Přibora a tam těchhle lepidel měli asi 9 druhu , od 100,- do 250,- a jinde nenaraziš ani na sekundove lepidlo.

Tak to mi pověz jaká to byla pumpa (firma).

Protože já se ptal na třech a koukali na mě jak na magora z blázince...

tak už sem to našel :

PAP Oil čerpací stanice, s.r.o.

Ostravská

742 58 Příbor

Tel.: +420 556 722 507

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...