Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapomenutá 205 GTi?


Marcel505

Recommended Posts

Už jsem tam byl zase. Před rokem jsem ji fotil a stojí na tom samém místě, na trávě a má asi tři roky propadlou TK a ME.

Zapomenutá, ukradená, odložená?

Jestli tam je nyní nevím, ale telefonem mohu zjistit.

Já jen že by třeba byla za pár korun, kdo ví...

post-0-14109596038186_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 205GtiHanz

tak zjisti cislo docela by me to zajimalo byl bys hodny

Komu to auto patří nevím, ale jedna kámoška bydlí kousek od něj, takže by mi aktuálně mohla říct, jestli tam ještě ted' stojí (pokud by to teda někoho opravdu zajímalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 205GtiHanz

kdyz mi na nej sezenes kontakt tak ho beru (:

Prosimtě HANZi,

zítra budu vědět, jestli tam to auto ještě je.

A jestli sis všimnul, tak to auto je "někde" na Kladně, což máš z Jihlavy z ruky a já taky.

Kontakt na majitele mi kámoška asi shánět nebude. :(

Už takhle toho po ní chci moc... :aut

Pro kontakt bych tam musel osobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci nijak rejpat ani strašit - ale nezapomeňte, že pokud si "vypůjčíte" nějaké věci, bude se pak jednat o krádež. A na to jsou paragrafy. Třeba vám ani vážný úmysl neprokáží, ale budete to mít v trestním rejstříku.

A vzhledem k tomu, že dneska na trochu lepší (třeba už i referenstké místo) ten výpis z trestního rejstříku potřebujete..

Nakonec, rozdíl mezi "lepším" a jiným místem může dělat měsíčně i několik tisícovek, za 20-30 let to jsou už slušné peníze ... a přitom to byly vlastně jen součástky skoro za pár stovek.

Sorry za off-topic :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

nechci nijak rejpat ani strašit - ale nezapomeňte, že pokud si "vypůjčíte" nějaké věci, bude se pak jednat o krádež. A na to jsou paragrafy. Třeba vám ani vážný úmysl neprokáží, ale budete to mít v trestním rejstříku.

A vzhledem k tomu, že dneska na trochu lepší (třeba už i referenstké místo) ten výpis z trestního rejstříku potřebujete..

Nakonec, rozdíl mezi "lepším" a jiným místem může dělat měsíčně i několik tisícovek, za 20-30 let to jsou už slušné peníze ... a přitom to byly vlastně jen součástky skoro za pár stovek.

Sorry za off-topic :nevim

chlapci si len robili srandu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...