Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zahrádka 406 - nastavení


MJSytic

Recommended Posts

Hoj všem,

mám zase jeden ze svých „inteligentních“ dotazů.

Včera jsem poprvé dával na Péčko zahrádku (takový ty dva origo nosiče, jak se šroubujou do střechy)

Díky přiloženému návodu jsem to měl za 10min nandaný. Jen mi trochu vrtá hlavou, že ty nosiče jsou dost vzdálený od střechy (cca 7mm) a při jízdě to trochu píská, jak kolem toho proudí vzduch.

Moc jsem na to nastavení nekoukal, ale v návodu o tom není ani řádka. Je to tak správně, nebo se to dá nějak poladit, aby si to sedlo níž?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Moc jsem na to nastavení nekoukal, ale v návodu o tom není ani řádka. Je to tak správně, nebo se to dá nějak poladit, aby si to sedlo níž?

Chtěl by jsi provádět tjuning zahrádky? ;)

My máme zahrádku na 607 a ta se, jak píšeš, montáží náramně podobá té, co zmiňuješ.

U té naší je to tak, že se šrouby utáhnou "s citem"(sobě vlastním) a tím to hasne. Jiný způsob nastavení u té naší zahrádky není. Taky, pokud se nepletu, je tam mezera mezi střechou, nicméně jsou ty nosiče opřené o plošky, k tomu určené, mezi šrouby na nosičích. IMHO bych to navroval neřešit ...

Btw. Jakou rychlostí jezdíš, když se objevuje pískání těch nosičů?

EDIT: my s tím víc jak 120 nejezdíme a nepíská.

[upravil dne 26.7.2007 King_Of_The_Cheese]

[upravil dne 26.7.2007 King_Of_The_Cheese]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost zhruba 180 až 250 .... Nééé, dělám si srandu. Je to normálně od tý 50tky vejš. A čím víc, tak tím hlasitějc :(

Já jsem to tam taky přišrouboval, lehce dotáhnul a drží to v poho (už jsem na tom vezl i kolo včera), jen jsem myslel, že to bude víc přiléhat ke střeše, když je to "origo".

No jestli je to správně, tak to řešit nebudu a pustím hlasitějc rádio :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem byl nejdřív rozpačitý,když jsem origo zahrádku od peugeota namontoval. Nejenom,že je tam malá mezera ale i trošku odchlíplé těsnění :grr (u 405 to bylo v poho).

Jinak aerodynamický hluk to ve větší rychlosti má - letos v Rakousku se střešním boxem plným lyží tachometrových 170 (směr Villach povolená 160 :D), jinak s kolama jezdím pomalu :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...