Creams

Alu 17"

27 posts in this topic

Takže jsem vybral tyto 17" již jsou objednány tak snad budou Pežotku aspoň trošku sedět ! Rozměr je 7x17 ET 16 pneu bude 205/40/17 Bridgestone Potenza

aluqy3.jpg

Díky moc snad budou sedět i když představu mám jinou momentálně není na výběr a s tím ET je malý výběr ! :(

Původně zaslal: Creams

Takže jsem vybral tyto 17" již jsou objednány tak snad budou Pežotku aspoň trošku sedět ! Rozměr je 7x17 ET 16 pneu bude 205/40/17 Bridgestone Potenza

aluqy3.jpg

exklusivní zhnilikáč :mrk:potlesk

Původně zaslal: f3Rd@

306 ma na kolech 5 sroubu? :myslim

To je ilustrační foto :aut:D

Jedině že by měl jedno kolo 5-ti šroub, druhé 4-ř šroub ...:roker:D :D :D :D

Tak presne takove mam na sve 306,ale v 16 palcu. kde jsi je kupoval a na co to budes davat? ja premyslym taky o 17...

Původně zaslal: Kulíšek

To je ilustrační foto :aut:D

Jedině že by měl jedno kolo 5-ti šroub, druhé 4-ř šroub ...:roker:D :D :D :D

ajo, jsem se podival zrovna jen na tu jednu fotku... :D

budu prodávat 17 Stilauto tak jestli by měl někdo zájem,ale sou poškrábané po předchozím majteli tak by chtěly spravit.To výjde asi 1 kolo na litr a já bych je dal tak za 12 i s gumama

Tak kolečka ještě chvilinku musí počkat ! Auto stojí stále na dílně a sháním poslední díly jako nárazník, masku a chladič. Vše tento rok bude jen tak :-) uvidím jak budu spokojen a podle toho budou další plány jako celolak atd :-)

Původně zaslal: Ohryy

Tak presne takove mam na sve 306,ale v 16 palcu. kde jsi je kupoval a na co to budes davat? ja premyslym taky o 17...

Můžeš poslat foto jak to vypadá na autě ????

hmm pěkný kolečka:P, já mam na svym lvíčeti 16'' od decentu a gumy 215/40 a sem snima spokojenej. Mam akorát jedinej problém a to že ve spojení se sportovnim podvozkem mi to na některej našich silnicích pěkně naklepává půlky, ale jinek ok

[upravil dne 29/7/07 kohlla]

Původně zaslal: L.I.P.O.8

budu prodávat 17 Stilauto tak jestli by měl někdo zájem,ale sou poškrábané po předchozím majteli tak by chtěly spravit.To výjde asi 1 kolo na litr a já bych je dal tak za 12 i s gumama

do bazaru jsem nekoukal kdyz jsem to prvni nasel tady..takze dej foto nebo odkaz :D:papa

Uvidíme jak to dopadne hodně zvažuji, že raději udělám více věci na autě do tech. stavu... ale auto je OK tak se rozhoduji

Mě jen tak napadlo bylo mi řečenio, že to na peugeota sedne bez jakýchkoliv úprav 7x17 ET 16 pneu bude 205/40/17 chci se jen zeptat zdali tomu tak je