Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cvakaji ventily 406


Bubak

Recommended Posts

Původně zaslal: Escaper

no me prave trochu bere olej, me se ani nezda ze by to byl sici stroj. ten to je jenom na miste bez zateze ale jak je motor v zaberu tak je to spis armada sicich srtoju.

Já to mám taky tak na 605. Dost klapou, žere to trochu olej.

Pro mě by bylo nejlepší udělat GO hlavy, naštěstí mám druhou hlavu takže to asi udělám na ní. Výměna gufer (pár kaček), seštelování dosedu ventilů, prásk to celý do auta.

Ale zatím to nějak neřeším, olej to žere pořád stejně i když tomu dávám hašté (poslední dobou s tím jezdím jak blázen) a není to ničemu na škodu.

Jestli ti to žere olej přes gufera zjistíš tak, že se domluvíš s kámošem, kterej pojede za tebou z dlouhýho velkýho kopce. Ten kopec celej sjedeš bržděním motoru a dole pak tomu šlápneš tvrdej. Jestli to zahulí tak je to jasný, při brždění motorem je ve válcích podtlak takže si "nasaje" ten olej kolem gufer. (Doufám že to říkám správně). Taky je to poznat tak, že auto zahulí při prvním startu po týdenním stání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem slysel dalsi teori ze to muze byt tlak oleje ze pokud pumpa dava malo tak na hydrostelu neni dostatecny tlak... No zatim setrrim penize a auto jezdi relativne v klidu ale kdyz bych to secet tak to muze byt ted uz cca 6 veci a jedna drazsi nez druha... podam report az budu neco vedet ale obavam se ze driv jak zari-rijen to nebude... musim nasetrit pro pripad ze by to byla nejaka z tech horrsich variant...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Tak hlasim ze muj problem s cvakanim je vyresen. Bylo to lanko plynu. Udajne neoriginal a moc dlouhy navic se asi roztrepilo tak sel pedal velice tezce... ted po vymene jde seslapnout mnohem vic (dal) a auto uz se nedusi a necvaka. Oprava cca 2200 (Domansky):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...