Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To jsou veci


Petr605

Recommended Posts

Asi by bylo zajimave, kdyby budouci ridicky prezkusovala policistka - asi by ten ridicak jen tak lehce nedostali.

Pripada mi to jako, kdyz jsem byl na vysce - jasne bylo poznat, ze se \"dostavilo\" zkouskove obdobi. Sukne, nebo spise minisukne (i v zime!), dobry make-up, drahy parfem = netreba se ucit za tri to da a pokud se trosku vic predklonim, bude i dvojka - doufam, ze nemusim povidat za co dostavali za jedna :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper ... tak zrovna v tomto případě jsem pro rovnoprávnost ... potom když už budu stát na cestě s rozflákaným autem a ksichtíkem, tak mi může být celkem jedno jestli do mě nabourala ženská nebo chlap!

Takže jestli někde dělat ústupky nám dívčinám, tak určitě NÉÉÉ v autoškole (jinde to toleruju :D:D:D:D:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak to já znám ... kámošku, která projela celou Ostravu na dvojku, vyšší rychlost se jí bohužel zařadit nepodařilo a ještě navíc se z připojovacího pruhu zařadila hned přes plnou čáru ... :D:D:D ... tak si zaplatila nějakou tu jízdu navíc ... no a v dalším termínu již udělala, ale stejně nejezdí, řidičák má v šuplíku, protože ji manžel nechce půjčit auto :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavca: Kamos kuprikladu pri testech prisel o Pindoura

... to zni blbe

... rozumej papiry na Jawu 50

Elim : No, papiry v supliku. Autoskola ma v sobe slovo skola. A mam dojem, ze clovek od 18 let se muze rozhodovat, jak moc neco umi nebo neumi. Otazkou je, jestli je take schopen unest vlastni neschopnost.

Jinak kurs autoskoly je pomerne nakladna investice. Tak nechapu, proc bych v nem nemel jezdit s vozikem, ucit se couvat, jezdit za tmy (zvlast kdyz delate kurs v obdobi nejdelsich dnu).

A navic, kazda autoskola, jakozto kazda skola ma sve nezamenitelne renome.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vix ... autoškola sice je škola, ale mnozí učitelé autoškol, to tak asi nechápou a pořizují si nová auta a pak se strašně diví/nadávají, proč jim Ti lidi, kteří v životě neviděli volant, někdy zařadí blbě a proč se ten motor tak často dusí ... takže proč by si měli nechat ničit svůj nový vůz, že? Je jednodušší necouvat, nezatáčet, neřešit křižovatky a nejezdit s vozíkem! :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take zapojim do debaty. Loni jsem prosel autoskolou dvakrat. Jednou v unoru a druhou v zari. V unoru kdyz jsem delal na osobni automobil tak jsem mel uplne supr instruktora. Prvni hodina byla ze jsem mu ukazal jak jezdim. Potom odvezl manzelku do Jicina a od tamtud jsem ridil ja ale ne primo ale nejdriv na MB od tud do Prahy a z Prahy pres HK do Jaromere. svezl jsem se po dálnici a najel jsem 200Km. Kilometry me musel rozepsat do vice hodin protoze zak nesmi jezdit dene dele jak 2 hodiny a za hodinu muze najet pouze 20Km(mimochodem to je pekna ptakovina, co??) A ani jednou mi nazasahl do rizeni. Dalsi hodiny byly podobné. Jinak jsem zde jezdil s Ford Mondeo 1.8i

V zári jsem delal na vleky a bouzel musel jsem do jine autoskoly protoze tamta to nedelala. Instruktor byl sam majitel autoskoly a bylo to hrozne. Felicie plus velky vlek. V obci maximalne 3Om/h mimo obec 60Km/h. Kdyz jsem zrychlil tak me vynadal ze ma slabe srdce a budu ho poslouchat ze neni kam spechat ze muzem za 2hodiny najet pouze 40 Km. A kdyz pojedu rychlejc a nebudu jezdit jak me rekl ze to otocime a pojedem zpatky. Uplne hrozny toho bych nepral ani svemu nejvetsimu nepriteli:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odie, ELiM, NBT: Koukám, že nás tady moc není, těch, co dělali autošůle ještě na 105kách... Když jsem dělal já, v roce 1982, tak to byl krásnej 5 let novej model. Hitem byly 105 a 120 s OVÁLNEJMA světlometama s masivním chormo rámečkem místo kulatejch, a kdo měl radiální pneumatiky místo diagonálních, byl king... A to jsem měl kliku, ve jinejch autoškolách ještě trápili škůdky stovky.

Dělal jsem autoškolu v Jablonci v zimě. Dost nás cepovali s jízdou po okrese v horách, řazení, jízda po sněhu a po náledí (práce jen se spojkou, plynem a řadičkou, na brzdu zapomenout), pytel cementu do kufru pro zvýšení přítlaku předních kol, v nouzi pár lopatek toho cementu pod kola místo výjezdových řetězů (to měli tehdy jen na Západě), baterku v mrazech nosit na noc domů... Jejich zásada byla, že když je silnice (neposypaná) v takovém stavu, že na ní by? opatrně přejde člověk a nesekne sebou, tak se tam auto musí udržet taky. A jezdilo se. Jo, naučil jsem se, byl jsem rád. Ale pak jsem za nějakých šest sedm let přišel do Prahy a začal jsem jedzit tady. Katastrofa! Marně jsem v trafikách sháněl příručku Buran řídí v Praze... Všude spousta pruhů, nebát se nacpat do toho správného, a to všechno rychleji, než jsem já stíhal, často bez blinkru... Co jsem uměl z autoškoly jsem najednou většinou nepotřeboval, a než jsem se vyjezdil a přišel sám na to co a jak, byl jsem brzda provozu.

A říkal jsem si, že ideální by bylo dělat autoškolu napůl v horách a napůl ve velkém městě, protože na obojí jsou potřeba dost odlišné dovednosti. Což by byl asi ideální stav, ovšem to by člověk chtěl po autoškolách moc, a navíc by to muselo stát o dost víc peněz... Takže, i když technika dost pokročila a auto stále víc a víc umí \"řídit\" místo řidiče, se pořád budeme setkávat v Praze s \"brzdami\" z malých měst a vesnic, a v horách v zimě s \"pražáky\" vyvádějící na sněhu a náledí neuvěřitelné kousky, pokud není kvalitně posypáno... Horší pohled je už jenom na Němce, podle značek bývalé NDR, a Holanďany, novou exotickou ozdobu Jizerek a Krkonoš. Jak ti umějí s autem sáňkovat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sa pridam,

vodicak som robil tiez na S105/120 uz neviem presne aky to bol typ. Aspon celu autoskolu som na tom jazdil v zime na snehu atd... a na skusku ma posadili do Favorita, ktory som vtedy vobec nepoznal.

Zlaty kliniec programu prisiel pri jazde. Policajt (pod riadnym vplyvom) mi prikazal odbocit cez dvojitu plnu ciaru do protismeru (do jednosmerky) :-)

Po tretej namietke si zanadaval od srdca, a vraj ak chcem vodicak nech tam idem. Tak som vo vozidle oznacenom Autoskola s policajtom na zadnom sedadle takto odbocil. Potom chcel zastavit a isiel do Trafiky kupit si cigarety. Instruktor nevedel ci sa ma smiat alebo co ....

Btw. vodicak som urobil... na prvy krat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jako spravnej peugeotak jsem samozrejme delal autoskolu v Peugeotu ve 309 1,9D, to auto jelo jako krava :-))

Ridicak jsem delal bez policajta, kterej jel predmnou se svym autem, ktere si vezl ze servisu, po meste se jelo 90 vjezd do zakazu vjezdu stani na zakazu zastaveni a podobny veci byly pri takovy jizde samozrejmosti, taky jsem ridicak udelal na poprvy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem uz ty nove testy ktere nekteri tak zatracuji ale napsal jsem na plnej pocet a jizdy uz byli v pohode. Kdyz u toho nekdo premejsli tak se to da napsaz i odridit. Horsi to bylo na podruhe to bylo hned v pondeli po srazu ve Fulneku takze jsem se neucil a ztratil jsem dva body to priznam.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...