Ferin007

Řešíte poškrábaný disky?

14 posts in this topic

Dá se tomu vůbec vyhnout, aby je měl člověk za chvílu poznamený od chodníků? Zvlášť, když neparkuje v garáži. Předpokládám, že i malý škrábance se dají "opravit" pouze opískováním a novým nalakováním, což je asi nesmysl. :myslim

Dá se tomu vyhnout tak, že pneu jsou mírně "do balonu" jako mám já.

jj taky mam GoodYear NCT 5. ktery jsou lehce do balonu a uz mi zachranily parkrat odreni disku, jinak se snazim parkovat opatrne a radsi reknu spolujezdci aby se mrknul nebo se jdu podivat jestli je dost mista, kdyz se mi to nepodari odhadnout od volantu ;)

Přesně tak, většina nízkoprofilových pneu má už dneska ochranu disku. Nějaké menší najetí to zachrání. Jinak pouze parkovat daleko od všeho - hrůza.;)

A jak tá ochrana přesně vypadá? Často sem o tom četl, ale co to přesně je, to teda nevím. :myslim

Původně zaslal: Ferin007

A jak tá ochrana přesně vypadá? Často sem o tom četl, ale co to přesně je, to teda nevím. :myslim

Okraj gumy, tam kde se dotýký elektronu má takovou extra trčící hranu. Blbě se to vysvětluje.

Tady je obr.:

falken_ze-512.gif

Nepustí to kolo až na obrubník. Lépe řečeno to ucítíš a zakormidluješ jinam. Předpokládám.

Prepokladas blbe :D ja mam pneu s ochranou a muzu rict , ze me to nako nepomohlo , ale musim zase rict ze to byl mrte velkej obrubak , a uhybal sem se kretenovi, kterej jeste ke vsemu mel na svoji strane prekazku a kvuli nemu mam rejhu na svych org, hlinikach, talze sem nasr... :grr , ale malej obrubak v maly rychlosti to normalne na to nenajede, to mam vyzkouseny, ale pokud se stane tohle a najedes tak v 10Km/h mas smulu :(

Nevite jak se da odstranit skrabanec? diky

[upravil dne 25.7.07 Jogin]

Šak já sem nepsal, že tě to má zachránit, když najedeš na dálnici ve 130 km/h na svodidla! :bojim

:D

Původně zaslal: Ferin007

Dá se tomu vůbec vyhnout, aby je měl člověk za chvílu poznamený od chodníků? Zvlášť, když neparkuje v garáži. Předpokládám, že i malý škrábance se dají "opravit" pouze opískováním a novým nalakováním, což je asi nesmysl. :myslim

Ak je škrabanec hlboky tak vytmeliť škrabanec hlinikovym tmelom,plnič,farba,lak...

Ak hlboky nieje potom plnič,farba,lak...