Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Intercooler na TD- pá dotazů


Dundee

Recommended Posts

Jelikož se můj IC chová trochu divně, chci se zeptat, jaká má být jeho teplota po "normální" jízdě?

Někdy je vlažnej až skoro studenej, jindy na něm neudržim ruku.

Ještě dodám, že je mu prakticky jedno, jaký je počasí a teplota vzduchu. Navíc mám pocit, že když auto hůř jelo, tak byl po jízdě IC chladnější:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš jsem na to přišel náhodou.

Jednou jsem ukazoval VWčkářům pořádnej motor a mohl jsem přitom na IC grilovat (úplně z něj sálalo horko), přestože byl chladnej duben. Pak jednou jsem jel delší trasu, auto bylo lenivý, tak jsem při jedný "odskakovací" přestávce otevřel kapotu a koukal, jestli neni nějakej problém a IC byl skoro studenej (to bylo tušim taky v dubnu).

Už z názvu ale logicky vyplývá, že by měl být teplej (a možná i dost), když je to mezichladič stlačenýho vzduchu. Někam to teplo jít musí, že jo? Snad se k něčemu dobereme,d ost mi to vrtá hlavou:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibil

a nemoze byt nieco s turbom ? Ak je IC studeny prave po lenivo sa spravajucom motore,tak to je ako keby ti nespinalo turbo. Proste,ze niekedy ide a niekedy nie. Nemoze to byt tym ?

Nad tím už jsem taky přemýšlel, občas se prostě motoru nechce a jindy lítá jako drak. Jen je mi divný, že by turbo jednou netlačilo a podruhý tlačilo úplně normálně. Auto olej nežere, nekouří, motor jde klidně.

Kdyby šlo turbo dobře vyndat, tak se na něj podívám, ale ležet celej den pod autem a nic nezjistit je pro mě celkem dost nevýhodný, páč auto denně potřebuju...

Jdu studovat manuál, jak rochnout turbo...:(

[upravil dne 24/7/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To záleží, jaké máš turbo. Obyčejně je vidět takové táhlo, které jde od toho ventilu k ovládací membráně. Ale je i provedení, kdy je to těleso membrány posazené přímo na turbu. Potom to těleso bývá žebrované pro lepší chlazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibil

a nemoze byt nieco s turbom ? Ak je IC studeny prave po lenivo sa spravajucom motore,tak to je ako keby ti nespinalo turbo. Proste,ze niekedy ide a niekedy nie. Nemoze to byt tym ?

Turbo nespíná nikdy, ani nemůže, neb turbo není žádný spínač, ani žádný spínač neobsahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Hafity

Turbo jako takový je možná v pořádku, ale zasekává se ovládání obtokového ventilu. Jedna z možností.:myslim

Dá se to poznat bez demontáže turba?

Pokud tam máš Garrett, tak tam stačí lehnout pod auto a podívat se zespodu, tam je táhlo venkem, dobře viditelné. Přesně u tohoto typu mi na turbu chyběl pojistný kroužek na konci toho táhla, to se nakonec vysmeklo, a klapka obtoku se hýbala podle toho jak kdy chtěla - když se otevřela, tak samozřejmě auto vůbec nejelo...

Pokud tam máš K K K, tak to mívá ovládání schované - ale jedno K K K turbo tu mám vyndané, tak jej můžeš přijet omrknout, kudy a jak na to kouknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...