bomberfun

ako presadit torzku?

13 posts in this topic

potrebujem presadit torzku o jeden zub ale neviem ako a tu na fore som to nikde nenasiel.

da sa to presadit aj v domacich podmienkach nad jamou?

treba na to aj nejake pripravky?

ahoj, mám podobný problém jako ty, mám teda 206 hdi, ale princip je stejnej. dříve jsem míval 306, tam mi snížení prováděl známej, otázka chvilky a doma, ale nevím jestli se torzní tyče povolují, nebo utahují. chování auta však bylo teda, jako že je to měkčí. Rád bych to věděl přesně, ale udělat to doma nebude zas takovej problém.

Prosím napište někdo, jestli máte tucha jak se to provádí. Postup kde a o kolik povovit, nebo zda utáhnout. Jaké máte zkušenosti vy se snížením o cca 3 cm na zadku.

Tlumiče při tomhle snížení většinou zůstávají stejný.

Moc díky D

torzni tyce se musi vymlatit a nasadit jinak. Neni to tak, ze vezmes racnu a nekde neco povolis pripadne dotahnes.

no to nevím jestli do toho bušil, měl sundaný, každopádně to měl za odpoledne. jinak by to mělo jít udělat přes firmu na repase náprav. no a měl jsi na to stahovák. nemáš foto z té úpravy? chtěl bych to zvládnout doma

Prostě vyhodit všechno okolo, a pak on na to má ten vytahovák (nevím jak se tomu říká), kolo pak nastaví jak potřebuje, nasadí všechno zpátky, hotovo.

On samozřejmě dělá opak, chtěl tomu autu mírně zvednout zadek.

[upravil dne 25/7/2007 Fusion]

jojo je mi to taky jasný,ale jen nechápu jak to ta tyč drží(pod autem jsem to ještě nějak nestudoval)