Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 406 LX Estate 7 Seater


Yantschi

Recommended Posts

Videl som to na jednom dovezenom aute P406, asi pred 3 rokmi, no odvtedy uz ani raz. Tiez by sa mi to velmi hodilo (je nas 6). Domontovat sa to , pokial viem neda, auto musi byt otypovane na 7 miest, uz pri dovoze. Ak sa mylim, opravte ma, prip. ak viete, ako sa to zohnat a legalne pouzivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

akorat bych nechtel sedet v treti rade kdyz do auta nekdo narazi ze zadu ... :-/

No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne.

Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně

[upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne.

Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně

[upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz]

Proč pozpátku? V té třetí řadě se sedí pozpátku?

No kdyby se dali na zadní okna folie, tak Policajti nebudou čekat, že je tam další řada sedadel, nějaká záclonka a je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne.

Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně

[upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz]

Proč pozpátku? V té třetí řadě se sedí pozpátku?

No kdyby se dali na zadní okna folie, tak Policajti nebudou čekat, že je tam další řada sedadel, nějaká záclonka a je to...

No jasně že pozpátku

22485633b2a49009fce14e57ff7329b2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co zkusit dát dotaz do Prahy na Peugeot ohledně těchto sedaček + jejich zapsání do TP? Domnívám se, pokud by sedačky byli homologovány + schváleny pro provoz na pozemních komunikacích, tak by to neměl být žádný problém. Vystavili by jen doklad o dodatečném domontování sedaček + podmínky.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto sedacky su urcene len pre deti, aspon som to tak pochopil a sedi proti smeru jazdy. Napisal som kamosom v Peugeote, nech sa na to opytaju. Ako som povedal, s tym zapisom do TP by nemal byt problem... S mojou SPZ-kou je to asi tak, ako pri tych, ktori maju 999, 001, 007 - tiez im to vyslo cisto uuuuuplne jasne nahodou... No nie je to pekne? Akurat mi vysla nahodou ta 406. No zabijem sa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: P607Olda

Občas bývá na Tipcars.cz, teď je tam za 109 000, benzin 1,8, s klimou.

Jestli to je ten z Liberce, tak na toho jsem se byl podívat. Prohnilý koncový díl výfuku, poslechově asi i špatný kat. Střecha celá potlučená po kroupách a levý předek po ráně, opraveno tak, že světlo nesedí, jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...