Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autokoberec s logem


Bohouš

Recommended Posts

Prosím nemá někdo kontakt na firmu, která se zabývá výrobou autokoberců s logem či nápisem dle přání ???

Kdysi jsem měl nějaké www stránky, ale potratil jsem to a teď nemůžu nic solidního najít, jen samé tuning shopy, kde z toho nakonec vyleze obyč. koberec :roll

Předem díky

PS - hledání jsem použil snad na všechny možné kombinace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Prosím nemá někdo kontakt na firmu, která se zabývá výrobou autokoberců s logem či nápisem dle přání ???

Kdysi jsem měl nějaké www stránky, ale potratil jsem to a teď nemůžu nic solidního najít, jen samé tuning shopy, kde z toho nakonec vyleze obyč. koberec :roll

Předem díky

PS - hledání jsem použil snad na všechny možné kombinace ;)

newman je dela

http://www.autohificlub.cz/forum/10/634957-custom+koberceky+%28newman+tuning.com%29/0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kdysi dávno, to mi bylo tak deset, no spíš šest, takže před 25 lety (sakra, to to letí...) měla moje starší sestra takovou specialitku. Asi se to prodávalo, byla to síť z tuhé tkaniny (něco jako naškrobené provázky) Oka (čtverečky) to mělo asi 7x7mm a na to se zaplétaly (vázaly) různobarevné kusy vlny. Ve finále z toho byl koberec. Třeba ještě něco takového existuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Hele, kdysi dávno, to mi bylo tak deset, no spíš šest, takže před 25 lety (sakra, to to letí...) měla moje starší sestra takovou specialitku. Asi se to prodávalo, byla to síť z tuhé tkaniny (něco jako naškrobené provázky) Oka (čtverečky) to mělo asi 7x7mm a na to se zaplétaly (vázaly) různobarevné kusy vlny. Ve finále z toho byl koberec. Třeba ještě něco takového existuje...

Jasně :-) Byl to hadr na podlahu s mřížkou. A do těch oček se buď provlékaly, ale častěji mezi očka napalovaly kousky chemlonu. Rafiky skleněných kapátek ukradené z Kavalieru (alespoň u nás na jablonecku), slepit do baterie izolepou, každou skleněnou trubičkou provléci jeden chemlonový provázek. Nechat centimetr každého provázku koukat, a hup nad svíčku - a když se konečky roztavily, přitisknout na onen hadr. Po cca 5 vteřinách to vychladlo a drželo. Provázky povytáhnout a střihnout podle nějaké míry - typicky krabičky sirek - do příslušné výšky. A znovu a znovu. A nakonec z toho byl chemlonový kobereček. Velká móda okolo roku 1980. Jeden má ještě babička v bytě jako předložku do koupelny a do jiného si otíráme boty na chalupě v Krkonoších. Ten chemlon je nezmar, ale při použití jako kobereček se velice rychle zaplstí a nevypadá ani trochu hezky. Osobně si tohle do auta nedovedu přestavit. I v oněch osmdesátých to lidi neměli jako koberečky do auta pod nohy, ale většinou coby kobereček na míru zadního plata škodověnky. A byla to fakt "umělecká díla" - třeba rudej kobereček, a v něm z chemlonu jiné barvy kytičky a hrdý zlatý nápis "Škoda 105 LS". A v koberečku trůnil plyšový kývací pes... Jo jo, jak říkám, chemlonový koberečky, to byla móda :D

[upravil dne 24/7/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...