Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chip tunnig 206 1,4hdi


kasos

Recommended Posts

CHIPNOUT TO JDE URČITĚ

Protože jsou automobily vyráběny sériově, musí se počítat s provozem za všech podmínek. Výrobcům by se proto nevyplatilo nastavovat hodnoty odlišně pro různé trhy např. vzhledem ke klimatickým podmínkám. Další rezervy spočívají v předpokladu, že ne každý majitel vozidla se o něj stará ideálním způsobem, tankuje pouze kvalitní palivo a provádí přesně výměny oleje. Proto má nastavení řídící jednotky značné rezervy, které je možné využít.

Obsah Výkon (PS) Výkon (kW Kroutící mom.

Typ vozu ccm před po před po před po

206 HDI 1997 90 118 66 87 205 260

TO JE JEDNA Z MNOHA MOŽNOSTÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Až nějaká automobilka vydá prohlášení, že setrvák a jiný části vydrží navýšení o skoro 30 koní (33% původní hodnoty) tak se proměním v černocha.

O tom, jestli je takovejto výkon vůbec dosažitelnej "chipem" nemluvím.

no právě to by mě taky zajímalo jestli to ty všechny součástky vydrží. teoreticky by mohly kdyby ty součástky co jsou ve verzi 1,4 dávaly i do 2,0 a to je to proč se na to taky ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumiem sa síce chipovaniu motorov no chcel by som raz riadne vysvetlenie, ako niekto dokáže tak neuveriteľne nachipovať 1.4 HDi keď sa charakteristika turba nedá nijako meniť, ani jeho plniaci tlak ani začiatok tlačenia stlačeného vzduchu...Potom jedine stálym zatvorením EGR ventilu a zvýšením množstva vstrekovaního paliva alebo sa mýlim? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Nerozumiem sa síce chipovaniu motorov no chcel by som raz riadne vysvetlenie, ako niekto dokáže tak neuveriteľne nachipovať 1.4 HDi keď sa charakteristika turba nedá nijako meniť, ani jeho plniaci tlak ani začiatok tlačenia stlačeného vzduchu...Potom jedine stálym zatvorením EGR ventilu a zvýšením množstva vstrekovaního paliva alebo sa mýlim? :myslim

jo tak kdyby mi nekdo na stao zavrel EGR tak to beru :D, pac jsem byl informovan, ze ECU umi zjistit ze EGR nechodi tak odpojeni podtlaku by vedlo nejspise k vyvolani chyby ...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jo to jsem ja po chipu 1,4HDi, ale nejspis si to necham snizit, je to mooc silny na 1,4ku a prave jsem si nejspis spalil spojku, mam to po 2 tis ot mooc silny a nestihne to spojka prebrat, mozna uz byla na ceste do vecnych lovist ale radsi budu jezdit na plny plin s mensim vykonem kdyz budu nekdy davat novou, jinak motor to vydrzi, delal se i 14v s 66kW jen tam dali turbo s VGT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...