Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sanie motora poradte


Guest 00flas00

Recommended Posts

A poznal jsi něco na výkonu? Případně zhorší se výkon po nějaké době, až se motor zahřeje a filtr saje horký vzduch? Tak jak to máš, tak to saje rozžhavený vzduch přímo nad svody, což určitě není ideální.. Pokud se ti nechce hrát s umístěním filtru jinam, tak ho dej do nějakého uzavřeného boxu a napoj na to původní sání.. Ale přijdeš tím o ten sykavý zvuk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle je ten filtr naprd, jak tu jiz pisou, jak se ten motor trochu ohreje, pujde tam teply vzduch a motor dost vyrazne zlenivy, v konecnem dusledku to bude horsi jak kdyz tam nechas origos box s papirovym filtrem. Ja jsem zrovna vcera predelaval umisteni, nakonec jsem dal tenhle filtr do originalniho filtrboxu a ted je to parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne aj mne sa zda ze troska klesne víkon, ale nenapada ma kde ten filter umiestnit, nechcem tahat hadicu ponad motor lebo ked sa zohreje hadica nad motorom tak sa mi tam bude ohrievat aj vzduch. Musím ho dat jednoznacne niekde inde ten filter lebo teras pri tých horucavách to musí byt pre motor strasne. Skuste poradit kde by bolo najlepsie ho umiestnit asi ho len premiestnit dlhsou hadicou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele napada me jediny, :myslim normalne si kup na kapotu sani, a proste rizni otvor do kapoty, kdyz se to udela pekne tak to bude i hezky vypadat.

Dalsi moznost je, kolik je mist mezi baterkou a koncem motoru , jestli by se tam nevesla aspon gumova roura, a taky zalezi jestli tam je naky misto na horu , ale to by melo bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Hele napada me jediny, :myslim normalne si kup na kapotu sani, a proste rizni otvor do kapoty, kdyz se to udela pekne tak to bude i hezky vypadat.

Dalsi moznost je, kolik je mist mezi baterkou a koncem motoru , jestli by se tam nevesla aspon gumova roura, a taky zalezi jestli tam je naky misto na horu , ale to by melo bejt.

ta roura od masky je tam origo. Je videt i na te fotce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stým výrezom do kapoty ,bolo by to riesenie ale mam kapotu 205 automatic a myslím si ze robit tam nejake dieri bude neesteticke

img0733jy5.jpg

Rozmyslal som ze by som z dakade zohnal ruru ohybnu s povrchovou upravou nieco ako alobal ale stale neviem co kde ako umiestnim, preto somsa obratil na vas ci tu nema niekto ties na 205ke sportový filter

[upravil dne 23.7.2007 00flas00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem také použil otevřený vzduch.filtr,dal jsem ho za levý př.světlo.Váha vzduchu je tedy otočená o 90stupňů,dá se říci před baterkou.Použil jsem spojovací gumu mezi váhou a plyn.klapkou z 405Mi16.Baterku jsem pošoup co nejvíc dozadu,kůli tomu jsem trochu ořízl zesil modul zapalování.Váhu mám ve vodorovné poloze,prý to tak má být,ale viděl jsem ji danou i svisle-pak ti tam zbyde i víc místa.A jestli se nepletu servo nemáš,takže by to takto přerobit šlo,né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek :papa :papa

Jak tady skoro všeci řešíme příme sáni a přívod vzduchu:potlesk, tak jsem si vzpoměl

jak tyto úpravy byly jednoduché u Š Rapid, kde bylo místa i na tancování :aut:D :D :D

Ale to byla jen vzpominka na byvalou krásku :mad::super , tak pokračujte a řešte :D :D

Napadlo mě, co kdybys to potrubí stočil dolů, protáhl potrubí a filtr by ti vyšel někde u řízení a přívedeného vzduchu by bylo habakuk, ale nešel by vidět :myslim, tak zase nic :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 00flas00

Ok vdaka :)) alebo keby som dal taku zabranu zo strany motora nejaku vatu s alobalom aby to odrazalo ten teplý vzduch?

Na zabranu zapomen. Ti tam jde teplo ze vsech stran, takze nakonec by jsi se dopracoval zpatky k airboxu.

U 309ky mam nadobku serva za prednim svetlem na strane ridice. Pokud servo nemas, tak bych videl prostor prave tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest 00flas00

Teraz som rozmislal co keby som tam pred filter umiestnil ventilatorik nejaky taky ako sa davaju do PC co nema velky odber? Podla mna by to potom rozduchalo troska ten teplý vzduch a mozno by to bolo OK nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...