Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

loupání v nápravě


ladis307

Recommended Posts

zdravim vás, potřeboval bych poradit s mým peugeotem 307 2.0 hdi break. již delší dobu se mi ozývá loupání-cvakání z prostoru LP kola. čep na rameni jsem měnil. zvuk se ozývá při náklonu auta a na nerovnostech. ozve se i když nejsou kola v záběru. napadá někoho něco ? axiální ložisko tlumiče? kloub poloosy? díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám takový problém, byl jsem u kámoše na rampě ,tyčky a čepy jsou v pohodě. Můj názor je, že je to v horním uchycení tlumiče ale ještě jsem to neměl rozebraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sou načatý stabilizátory tak to nejde poznat jenom omrkáním na rampě.

V tom čepu stačí malá vůle a už to na nerovnostech mlátí. Dá se do toho mlátit rukou nebo gumovou paličkou a pak je to (trochu) líp poznat.

Při nejhorším jako já si počkat až vyškočí z čepu (nedoporučuju).

falcon16: teoreticky jo, nový tlumiče se chovají jinak než starý anebo taky tím rozebráním (stabilizátor se musel oddělat aby se tam dal novej tlumic) ale správně se má s výměnou tlumičů udělat aji horní uložení tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba se podívat na horní uložení tlumiče jestli tan není vůle. Jak je tak dotáhnout. Může to být silenblok na tlumiči nebo axiální ložisko. Homokyneťák loupe v ostré zatáčce. Mám to vyzkoušený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...