Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

benzina ONO Plzen, sidi litry?


Emiš

Recommended Posts

Tak jsem si jezdil po Plzni a najednou zlute hladove oko. Jestli se nepletu tak jsem tu cetl ze dieslovy 205 maj nadrz na 45l a po rozviceni kontrolky tam zustava tak +-5l. Co me prekvapuje je ze jsem v tank ONO (nejlevnejsi nafta v Plzni co znam(18,9kc/l)) nacepoval 44,7l par km po rozviceni zluteho oka. Ze by to bylo nechci slevu zadarmo? Nema nekdo zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... no nejkontrolovanější ... my na Aralu směr FM-Ostrava nabrali do fabky 52l, jsem si myslela, že by měla mít nádrž 50l :mad::mad::mad:, takže nevím nevím, jak je to s tou kontrolou :o , no jo, brát nejlevnější benzín se nevyplatí, to vím, ale zrovna ARAL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EliM : ja mam stejny problem ... kdyz beru znackovejsi naftu, vyleti mi spotreba. V nadrzi se to zase tak moc nepozna. nevim, Peugeot by mel mit nadrz na 50 litru. Ja bych to pricital aditivum a statisticke chybe.

Jinak, u ONA jsou kontroly ob tyden (kvuli cenam), jsou tam uz hodne dlouho a stale existuji. Divim se, ze je jeste nikdo nevypalil. Ja u nich tankuju cca rok a netezuju si ... az na ty fronty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vix ... ono ale je ti celkem fuk, jakou máš spotřebu, když do 50litrové nádrže nacpeš 52l benzínu, moc tomu nerozumím, nejsem chemik, ale že by se dala kapalina stlačit? Jsme se vždycky učili, že nedá :o:o:o, to je jedno ... už tam neberu! Teď tankuju na JETce ... mám to po cestě, ceny jsou normál, stojanů je hafo, takže nejsou fronty a auto jede fajn :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, co se tyce benzinu tak z objemem je docela problem........netyka se to ani snad nas ridicu, ale hlavne cerpadlaru. Mam to od cloveka,ktery opravuje stojany. Kdyz privezou k pumpe cerstve vyrobenej benzin (jeste teplej) a vycerpaj ho do nadrze, kde se vlastne schladi, tak si to muze majitel cerpadla hodit, jak na tom prodela.....Jde proste o klasicke fyzikalni zakony.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U plzeňské ONO mám jen jednu zkušenost, ale zato výživnou. Předloni jsem měl Filcku 1.3 MPi 50 kW, jezdil jsem s ní dva roky v rozmení 6,8 - 7,8 litrů, tankování Aral a Jet. Byl jsem v Plzni a známý mi poradil, kde vezmu levný benzín - ONO. Vystál jsem frontu a nějakých 35 litříků tam hrknul, nádrž po okraj, týden jsem jezdil. Jezdilo to, jen nad 3.000 to už nechtělo táhnout. Při následujícím dotankování opět po okraj na Aralce jsem se nestačil divit - průměrná spotřeba 10,5 litru... To jsem neměl ani při jízdě na plnej céres po německé dálnici - tehdy jsem jel 350 km s plynem úplně na podlaze, co to udělá. Udělalo to \"jen\" 10,1 litru na sto... Takže ONO Plzeň - buď auto po svačině u nich strašně chlastá, a nebo, a to spíš, se litříky na měřáku a v nádrži rozcházejí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...