Sign in to follow this  
Followers 0
Vagus

predni narazdnik na 19 gri

7 posts in this topic

Ta 405-ka je zo Slovenska.Povodne to bola 1,6 gri potom tam bola 1,9 a teraz tam je motor z Mi16. Naraznik je dolaminatovany na povodnu cast. Auto bolo v casaku Autotuning v cisle 12-1/2004. Jeden cas na nete bola aj firma co tento naraznik ponukala ale uz nemozem najst odkaz.

A co TENHLE neni to sice úplně přesně to co sháníš, ale přibližně to odpovídá a navíc je to dle mého názoru hezčí:super

[upravil dne 22.7.07 Mefisto86]

[upravil dne 22.7.07 Mefisto86]

Původně zaslal: mi16

Ta 405-ka je zo Slovenska.Povodne to bola 1,6 gri potom tam bola 1,9 a teraz tam je motor z Mi16. Naraznik je dolaminatovany na povodnu cast. Auto bolo v casaku Autotuning v cisle 12-1/2004. Jeden cas na nete bola aj firma co tento naraznik ponukala ale uz nemozem najst odkaz.

cau borce hej a nevis kde bych mohl sehnat to cislo tuningu???

stahnout nebo koupit!

Nasiel som pre teba lahsie riesenie. Zaregistruj sa na www.autotuning.sk a potom daj hladat peugeot 405 a na 4 stranke to budes mat:)

Původně zaslal: mi16

Nasiel som pre teba lahsie riesenie. Zaregistruj sa na www.autotuning.sk a potom daj hladat peugeot 405 a na 4 stranke to budes mat:)

muj milovany slovensky bratre dik za typ:D neberto osobne to milovany !:D:Ddik borce:roker:roker