Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tento týden velká policejní dopravně bezpečnostní akce


Medvěd

Recommended Posts

... ty policajty sestřelili v Českém Těšíně, v tom meďouru prý na pokyn nezastavili a policajti jim pak vjeli do cesty, ?akže to do nich napálili ve 150km/h do boku té feldy, takže neměli žádnou šanci, felda byla na šrot ... hnus, trestaný bude asi jenom řidič, ten měl 19let, zbytek osádky měli pod 18 roků!!!:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus lidičky, v pátek jsem jel do STRAKONIC a od KRYŠTOFŮ jsem dostal dáreček 800Kč za rychlou jizdu. Tahle akce stojí za hov... Asi tak 50km před Strakonicema jsem příjížděl do vesnice, přijíždělo se tam s maleho kopečku a pak pokračovalo stoupání hned za cedulí s názvem vesnice stáli s mikrovlnkou. A o pár metrů dál mě zastavili. Byl to takovej cucák (mohlo mu být tak 24let).,, Prý jestli vím čeho jsem se dopustil.\" Odpověděl jsem že jsem jel asi rychleji než 50km/h. Podle mě jsem jel 70km/h. Jen jsem mu řek že stát za cedulí, kterou zakrýval strom a z dálky nebyla vydět, také díky mlze je vypočítavost. Neodpověděl. Stálo me to 800Kč, polevil ze 2000Kč. Podle mě to jsou hajzlové. Podle mě jim nejde ani tak o bezpečnost alo o to jak vyčůraně nachytat řidiče a dokázat jim kdo je tady pánem a ziskat nějaké prachy. A také aby nemuseli šlapat chodník a vozit si prdel v autě se zapnutejma majákama když projížděj přes křižovatky a v dopravních zázpách. Možná semnou nebudete souhlasit ale opravdu Akce Kryštov stála za hov... Stejně je mrtvej více jak jindy. Čus maxim:cool::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO KIK: Co je v pořádku? To že ti hajzlici jen buzerujou, zejmana ty mladý hejskové, který si tak léčej své myndráky. Dnes v novinách psali že vybrali na pokutách přes milion Kč.

Jen by mě zajímalo proč ty paka v uniformách nepokutujou třeba SUZ-spravu a údržbu silnic za to že není v pořádku dopravní zančení (dopr. zančky zarostlé stromy, špinavé patníky, blbě ozančený objíždné trasy a nesmyslně umístěné dopravní zančení, vč. dálkovejch návěstí-díky nimž sem 2. blbě odbočil). To že ve vyhlášce je napsáno ža \"řidič ma přizpůsobit jízdu stavu vozovky\" je OK, také se s tímto výrokem KRYŠTOFOVÉ rádi oháněj. Ale jak má člověk přispůsobit jizdu když silnice je jedna velká díra a o tom dopr. značení nemluvě.

:mad::mad::mad: Fakt mě to pěkně SE.E.

ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 405GLD:

1) v pořádku je, že si policajti ve Švýcarech nestoupaj k ceduli obce

2) v pořádku je, že se takovýdle akce dělaj, protože když se podivám, jak se jezdí v ČR na silnicích tak se mi silně zvedá kufr ( chápej žaludek )

:cool::cool::cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vic akci tohodle druhu a mozna se jako Cesi dozijeme roku 2030 :mad:

Je pravda, ze akce nemela trvat tyden v kuse, ale tak jeden - dva dny v tydnu od 0.00 do 23.59 - a hlavne neplanovane a ne s medialnim cirkusem jako byl ted \"Kristof\":(

A stalo by pak takovehle akce (dvoudenni by stacilo) opakovat trikrat - ctyrikrat za pulrok.

[Editován dne 6/10/03 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KiK: Promiň, nevšiml jsem si že to je na Masinku.

Ty si myslýš je v jiných státech se jezdí lépe. Tak se je? podívat do Německa, Rakouska. Tam sice dodržujou ( né vždy) rrychlost 50km v obci ale jinak jezděj jako prasata. V německu není problém když tě blbečkové vezmou třeba i v odstavném pruhu, atd.. Když se německo spojilo a ty SKOPČÁCI z DDR začali jezdit místro TRABANTŮ, WARTBURKŮ, atd. a začali jezdit AUDI, BMW... tak na silnici byli hotový jatka. To nejsou keciale fakta. Zdroj teta s Franfurktu n/M. A s těma silničářema to je pravda, to mi musí potvrdit každej. ČUS MAXIM

:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

405 GLD :

Hmm, tak vem svoji 405 a do toho Nemecka vyraz. Co te v tom brani? A muzes porovnat :D. Treba to, ze tam nejvetsi hrozbou jsou kamiony, pac po silnicich I.tridy a jinejch cestach musi jezdit 60 km/h. A od toho se vsechno odviji.

Nevim, ale po dalnici se mi tam jelo dobre, nikdo me neohrozoval a pomalu ani neomezoval.

Ale zlaty Cesko, tady alespon vim, na cem jsem.

I kdyz pro me akce Krystof mela uspech, jel jsem si svejch obvyklejch 90/50 a v obci jsem byl najednou nejrychlejsi, nikdo me nepredjizdel, nikdo se mi nelepil na zadek.

Ne, vem svoji 405 a vyraz... pak nam muzes poreferovat. Protoze osobni zazitek je neco uplne jinyho, nez to, co rika teta ...

P.S: ... muj deda byl traktorista a ten mel taky zajimavy nazory.. ale ty si necham radeji pro sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ViX: Diky za reakci, ale tu tetu jsem uvedl v souvislosti s těma dopravníma nehodama v německu (DDR) a jen jako osobu, která by mi me zážitky s Německa mohla potvrdit. Do německa jezdím dost často zejména do BERLÍNA a FRANFURKTU. Jen bych chtěl vydět jak budeš reagovat až pojedeš opět do německa a v zrcátku uvidíš pár SKOPČAKU kteři s kárama s tuningovou úpravou prolítnou okolo tebe každej z jedné strany a za ním další a ty jedeš v pravém pruhu 140km/h. Nebo když předjíždíš auta v pravem pruhu (150 km/h)a za tebou se přiřítí blbec v v AUDI S6 a div tě nebere ještě z leva po trávě. Také se mi stalo že jsem jel po dálnici v levé pruhu a s nájezdu na dálnici přilít KRE..N a přejede s přípojovacího pruhu rovnou do levého pruhu přede mě. Těm autum co jeli v pravem pruhu se pěkně kouřilo od pneumatik a mě také. :mad: A kluci s KOBRY 11 to určitě nebyli.

ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na netu četl, že ten maník co sejmul v Těšíně ty 3 poldy, měl za svou kariéru už 34 přestupků. Dvakrát mu sebrali řidičák (1 za jízdu pod vlivem, při kterém sejmul auto = 2 těžce zranění).

Prý se dokonce pokoušeli tvrdit, že auto řídil někdo úplně jiný, kdo utekl.

A ten jeho 19letý spolujezdec je obviněný z vydírání, protože vyhrožoval svědkům zabitím...

Prostě hnus...

:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...