Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snížení


Ninja

Recommended Posts

seriovy tlumice jsou urceny k seriovejm pruzinam (jinymy slovy jsou seriovy tlumice spocitany na seriovy pruziny), z toho logicky vyplyva ze na sportovni pruziny potrebujes sportovni tlumice a to hlavne kvuli tomu, ze u tvrdsi pruziny je propruzeni mensi, tzn. ze i pracovni pasmo pro tlumic (a utlumeni kmitu) mensi.Samozrejme kdyz tam nechas puvodni tlumice tak to jezdit bude, ale otazka je jestli se s tim bude dat rozume jezdit. Troufnu si rict ze spousta lidi takle jezdi...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se něco dělá tak pořádně takže doporučuju komlet je to sice dražší ale i lepší. Vim jak to dopadlo na kámošově fávu vypadalo to líp možná to líp sedělo než před úpravou, ale když si koupil i tlumiče bylo to o něčem jinym, tak hodně zdaru a ávej pozor na velký díry v silnici vim co řikám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych doporucil dat rovnou i tlumice..snizeni predku jenom pruzinama funguje a ovladatelnost je stejna...snizenim zadku predelanim torzek je taky mozny i se seriovkama ale je to tak nehorazne mekky ze kdyz proletis pres nejakej pahorek tak mas pocit ze vzlitnes :) takze kdyz snizit tak rozhodne menit tlumice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem již sníženou 206.Ze začátk jsem byl z toho vcelku nadšený.Auto vypadalo efektně.Postupem času jsem zjistil,že to praktické není.Člověk se bojí přejet menší nerovnost,že zůstane viset na břichu jak želva.V servisu najet na zvedák jen přes desky,které si vezu sebou.V zimě pokud jsou trochu vyjeté koleje hrnu spojlerem sních jako kdybych měl radlici.Mám ted opačný problém,chtěl bych auto mírně zvednout.Uvažoval jsem o výškově stavitelných tlumičích,ale ta cena začíná od 13000kč,tak nevím jestli do toho jít,je to přece dost peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...