Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

Jaké svíčky?

13 posts in this topic

Chystám se koupit nové svíčky na svou 205ku ale nevim jakou znacku,nekde pisou ze jsou treba brisk v poho jinde ctu ze jsou to nejvetsi smejdy, neco podobne jsem cetl i o bosch svičkach, co by jste mi doporucili v cene tak 300 max 400kc?

Původně zaslal: 205GtiHanz

no tak do tydle ceny fakt jen ty brisky (:

proc proboha???

ja kupoval Eyquem RFC58LZK 4ks za 325Kc :myslim

:myslim:myslim

tak jsem koupil svíčky EYQUEM za 250,- 4ks a naprosta spokojenost, auto chytne behem okamziku, a dokonce prestalo cukat takze si nemuzu stezovat...

205GtiHanz: ty co jsem kupoval ja se dam davaji od vyroby a maji interval vymeny 60tkm, pak jsou jeste levnejsi, a ty maji jenom 30tkm :super:papa:papa:papa

ja ti budu verit. treba jsem mel jen nejaky spatny kus, ale ja sem je musel ani ne po 5 vymenit :nevim

Nevím tedy kolik stojí, ale dost dobré jsou svíčky BERU případně NGK, ty snad ani moc drahý nejsou.

no tak NGK jsem slysel taky, ale docetl jsem se praveho opaku...myslim ze to byli nekde na nejakem foru o citroenech...

Ja predtim jezdil na Brisky, a taky to jezdilo ;)

Kdyz jsem delal hlavu a zabrusoval ventily, tak jsem dal i nove svice a poslechl jsem kamose a koupil ty, ktere tam melo auto z vyroby :papa

Mas to principialne jedno, nikto Ti tu normalne neporadi, lebo kazdy ma skusenost s niecim inym, ci uz pozitivnu, alebo negativnu. Z osobnych skusenosti, aj skusenosti mojich zakaznikov - servisov by som jednoznacne zavrhol jedinu znacku a to je Bosch. Mam particku BMW-ckarov, ktori kupuju zasadne Brisk...a nevedia si to vynachvalit. Ja som na svojom aute postriedal Eyquem, NGK, Brisk, Beru a principialne to bolo absolutne jedno, vsetko slapalo v pohode. Jedina sviacka, ktoru som vsak vyslovene citil bola Denso. ...a tym som zostal aj verny. (nie Iridium Power, to je marketingovy tah a nie sportova sviecka)