Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

Jaké svíčky?

13 posts in this topic

Chystám se koupit nové svíčky na svou 205ku ale nevim jakou znacku,nekde pisou ze jsou treba brisk v poho jinde ctu ze jsou to nejvetsi smejdy, neco podobne jsem cetl i o bosch svičkach, co by jste mi doporucili v cene tak 300 max 400kc?

Původně zaslal: 205GtiHanz

no tak do tydle ceny fakt jen ty brisky (:

proc proboha???

ja kupoval Eyquem RFC58LZK 4ks za 325Kc :myslim

:myslim:myslim

tak jsem koupil svíčky EYQUEM za 250,- 4ks a naprosta spokojenost, auto chytne behem okamziku, a dokonce prestalo cukat takze si nemuzu stezovat...

205GtiHanz: ty co jsem kupoval ja se dam davaji od vyroby a maji interval vymeny 60tkm, pak jsou jeste levnejsi, a ty maji jenom 30tkm :super:papa:papa:papa

no tak NGK jsem slysel taky, ale docetl jsem se praveho opaku...myslim ze to byli nekde na nejakem foru o citroenech...

Ja predtim jezdil na Brisky, a taky to jezdilo ;)

Kdyz jsem delal hlavu a zabrusoval ventily, tak jsem dal i nove svice a poslechl jsem kamose a koupil ty, ktere tam melo auto z vyroby :papa

Mas to principialne jedno, nikto Ti tu normalne neporadi, lebo kazdy ma skusenost s niecim inym, ci uz pozitivnu, alebo negativnu. Z osobnych skusenosti, aj skusenosti mojich zakaznikov - servisov by som jednoznacne zavrhol jedinu znacku a to je Bosch. Mam particku BMW-ckarov, ktori kupuju zasadne Brisk...a nevedia si to vynachvalit. Ja som na svojom aute postriedal Eyquem, NGK, Brisk, Beru a principialne to bolo absolutne jedno, vsetko slapalo v pohode. Jedina sviacka, ktoru som vsak vyslovene citil bola Denso. ...a tym som zostal aj verny. (nie Iridium Power, to je marketingovy tah a nie sportova sviecka)