bobo7

download Elek.schema a kabelaž pro 406 HDI

25 posts in this topic

Původně zaslal: bobo7

Tady mate elektr. schemata a kabelaž pro 406 2.0HDI r.v 2000 je to pro moje auto nemel jsem možnost to zkopirovat pro všechny motory.

http://leteckaposta.cz/305589435

heslo: 406HDI

Možna by neškodilo napsat jak to stahnout protože mi to hodí jen prázdnou stránku.;)

Aha tak to bylo Firefoxem, pomohl flashgot, nebo uložit jako, v IE to jde bez problemu

Edit: dobrá práce:super Nemohl by jsi sem dát i pro ostatní motorizace, pokud by jsi měl možnost a chvilku času, ostatní by to jistě uvítali

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

taky se přimlouvám za ostatní motorizace.

PS: nevím jestli je chyba u mne, ale chce to při otevírání jednotlivých souborů po mne heslo.

[upravil dne 22/7/07 Ladman]

Původně zaslal: Ladman

PS: nevím jestli je chyba u mne, ale chce to při otevírání jednotlivých souborů po mne heslo.

Heslo je nahoře uvedeny, je to na rozbalení archivu, dej jen extrahovat, použij heslo, a pak to otevirej ve složce ktera se vytvoří, archiv pak mužeš smazat, potom už by to nic chtít nemělo

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: plaky

MNE NEJDE... 406HDI JE TAK? DAM A NIC

A nezkopiroval jksi to třeba i s mezerou??

NAPISAL SOM AJ RUCNE A NIC...STIAHNU SA MI DVA SUBORY...JEDEN JE 59KB-DAM ROZBALIT A PYTA HESLO...NAPISEM 406HDI ALEBO SKOPCIM A NAPISE ZLE HESLO.....NECHAPEM :myslim

Stahnutý archiv má velikost něco kolem 50MB a obsahuje 11 souboru. :o

Stahnout se ti musí jeden soubor a to "P406_2.0_HDI_110k_rv2000.7z" a má 47,8MB

Původně zaslal: Ladman

Motorizace tam jsou i ostatní, aspoň se mi zdá při prohlížení. A kdyby tu tak byla kniha JAK NA TO 406 ,bylo by to perfektní, a ještě k tomu diagnostický kabel, software se dá stáhnout z netu, servisy jsou bez práce. Skoro.

jeden sa vola-osk_bx_a_070714_einvoices_CN0087310447_e -ma 59kb a druhy-P406_2.0_HDI_110k_rv2000.7z a ma 49mega...ten druhy sa neda otvorit v nicom a ten prvy sa da v rar ale nebere heslo :myslim

tak pardon,je to len jeden subor 49mb cca ale neviem,v com to mam rozbalit

hm tak to mam smulu, mohl by mi to nekdo poskytnou v klasickem zipu nebo raru. mail mam dole, dekuji

EDIT > jiz je to v poradku, zjistil sem ze mame opensource programek p7zip :super

[upravil dne 22/7/07 buml]

tak jsem zjistil, že ten,co to ofocoval, si ofotil stránky určené pouze pro konkrétní vozidlo. Já sháním schéma zapojení displeje typu A, které je i uvedeno v obsahu, ale ofocené je pouze pro displej typu B. Takže aby se někdo nedivil, až nenajde to, co třeba hledá.

Nechapu proc se porad divite,ze to neni komplet,kdyz na zacatku je napsano "pouze pro moje auto"-obsah je ofocen cely pro orientaci na strankach!Pripada me ze nekdo asi ani neumi cist protoze uz adresar je napsan 406HDI rv2000,tak tam asi nebude benzin ze!

[upravil dne 23/7/07 bobo7]