Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto Vašenda


gvg

Recommended Posts

Napsán autorem Rebik

Díky, doufám, že dobře dopadne to ABS.

Není zač, to já děkuji. Cesta zpátky byl úplně jinej pocit, než když jsem toho maroda vezl k vám.

To ABS snad dopadne dobře, ještě jsem neměl čas zkoušet to čidlo vytáhnout. ˇ

Že Ty jsi byl ten, kdo se mnou řešil na konci peníze? Nebyl jsem si jistý. Jestli ano, jsem rád, že jsme se poznali.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Gotrek

Napsán autorem Rebik

Ano, to jsem byl já, mě na podnikání zajímají jenom ty peníze:papa:papa:papa

Každej jsme nějakej... :D :D :D

Tohle téma myslím nejtrefněji vyřešil už před dvěma sty lety jistý lord: \"Peníze? Já je nepotřebuji. Ale po mně je furt někdo chce!\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Kucka musim potvrdit legendy, ktere o Vasendovi koluji :D Opravdu jsem unesen! Historka:

Zkusil jsem poprve dat auto k Vasendum. Krome mnoha jinych veci mi kluci do auta strcili prevodovku, kterou jsem potreboval. Uz jen to, ze mi tam dali svoji starsi (=levnou) a dali na to zaruku je zarazejici. V jinym servisu by mne tam mozna strcili starsi pokud bych ji dodal ja, ovsem bez jakychkoliv zaruk a nebo mnohem spis by tam dali jedine novou.

Po par dnech jsem zjistil ze je neco spatne, z prevodovky tekl olej v miste, kde z ni leze leva poloosa. Vypadalo to na problem s prevodovkou a podle slibu, bych mel ocekavat opravu zadarmo. Auto jsem dal klukum at s tim neco udelaji, ale schvalne jsem nerikal ze to je \"reklamace\" a porad jsem o tom mluvil tak, ze to je prace kterou zaplatim. Timto se klukum omlouvam za tuhle fintu, ale vyuzil jsem situaci a byla to zkouska jak se k tomu postavi. ;) Vetsina servisu totiz naslibuje cokoliv ale kdyz potom nastane skutecny problem, nechaji vas na holickach.

Asi tusite, jak historka dopadne :) Problem byl skutecne v prevodovce, blby gufero, kucka ho expresne vymenili a kdyz jsem si pro auto prisel, rekli ze to byla jejich chyba a ze vsechno zadarmo opravili a jeste mi do prevodovky nalili novej olej protoze ten starej se vycmrndal jak to teklo. Uzasny, jsem v sedmym nebi, neuveritelne se stalo skutecnosti, po dlouhych letech hledani jsem snad konecne nasel servis, kterej funguje jak ma!

Auto Vasenda je nejlepsi :P DOPORUCUJU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím přidat svoji trosku do mlýna. U Vašendy jsem v zimě taktéž našel pomoc, když už jsem odepisoval svou 406-ku. V jiných servisech mě odepisovali motor, ve značkovém chtěli 80 tis. a u Vašendy jsem zaplatil 1/20 této částky. Kluci u Vašendy totiž jdou po příčině závady a jsou opravdu ve vztahu k zákaznikovi upřímní a hledají co možná nejvýhodnější řešení v poměru 100% kvalita/minimální cena. Vyslovuji jim hlubokou polklonu, jenom a? nám nezpychnou;););).

[Editován dne 13/4/04 recluse]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze jsem o tom nevedel driv.

V zari 2003 jsem koupil od znameho 605, az na nejake drobnosti v pohode. Asi po tydnu jezdeni po Praze jsem jel na Moravu a zpet a 100Km pred Prahou mi rupnul motor - konkretne vylitla ojnice v miste, kde je olejovej filt, vem z motoru.:(

Nevim jestli to byla moje chyba nebo jestli to byla skryta vada. Pomalu jsem nejel, ale v cervenych otackach jsem nebyl.

Nasel jsem tenkrat servis nekde v Benesove, kde tvrdili, ze maj motor a ze to do tydne opravi. Pak z toho vylezlo, ze maj blbej motor (podle me by to jako odbornici meli poznat vcas) a nakonec jsem si musel sehnat motor sam. Za 15tis.

Oprava se tenkrat protahla na mesic a vyplaznul jsem pres 30tis. celkem.

Ale je fakt, ze to asi udelali nakonec dobre, protoze s tim zatim jezdim bez problemu...nesmim to zakriknout.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No momentalne lituju, ze sem s moravy. Co muzu a do ceho jsem schopny vrtat udelam sam, ale treba podvozek a motor na to pokud to nebude slozite nesahnu, a to sem uz sundaval palubku (ale pricny stabilizator jsem si vymenil sam :))))))))) ) A pokud v nekterych opravnach nestoji tem lidem clovek za prdeli a nediva se co delaji, tak nevim nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl taky pro ... :)

Treba by sem jezdili aji slovaci.

Po dalnici je to co by kamenem dohodil

:D

Ale Rebik se uz k tomuto tematu vyjadroval a rikal ze by byl velky problem dozorovat kvalitu prace takze ne ... nekde je o tom vlakno. :(

Ale muzem ho zkusit ukecat.

Takze zacinam:

Prosím, prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při představě že bych někde dal 80 litrů za opravu a vašendovci by to udělali za 1/20 (tedy 4 litry) tak bych do te prahy jel i z východního slovenska.

mě se to nezdá až tak daleko. klidně bychtam odvezl uto, jel busem domu a pak si pro něj zase přijel. sice dám 500 za cesty ale vyplatilo by se.Pro upřesnění jsem z Bruntálu (to už je slezsko):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...