Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doporučíte mi tuhle 306?


Floki

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela pěkná,je trochu starší,cena si myslim je přijatelná,ale to bys nesehnal někde poblíž,máš to docela z ruky. Sou 306ky kerý by si sehnal i blíž, a moh by sis je prohlídnout i sám. Našel sem si jich pár na netu. Jestli ti finance dovolí jít vejš, tak bys moh mít voňavku ze vnitř i z venku.A s trochu lepšim vybavenim.Nemluvě o originalnim radiu s ovládánim pod volantem-je to perfekt-. A ještě s klimou AC.Je pravda že by bylo dražží, ale stálo by ti to za to.V žádnym případě tě ale nepřemlouvám. Musíš sám rozhodnout. Jenom MUJ NA'ZOR. Dobře nakup ,držim pěsti,aťdobře vybereš Myslim že v Německu by se taky nechala sehnat mladší za rozumnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mluvit za sebe, tam 306 je moc peknej vuz , ale bohuzel, az po faceliftu ,takze ja osobne bych pod 99rok vyroby nesel, uz kvuli spolehlivosti , ta karoska, uz neni nejmladsi ,urcite nema pozink ,takze si spis myslim, ze pokud to neni opravdu garazovany kousek,tak stim budou porblemy, nez radost , ale jak je napsano vise, je to podle toho kolik mas! a tohle je muj nazor.

Z nemecka mam ja dovoz muzu rict ze teda za 120 ale v plny palbe , zatim v pohode zadna draha oprava jeste diky bohu nebyla, akorad ted ty brzdy,a bohuzel nako je tam prez zavit danej brzdic, ale prej se to da opravit tak uvidim, ale je to 1 oprava za velky money , jinak klasika, rozvody, olej, a pneu nic vic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozink ma kazda 306ka.. takze koroze bych se nebal (pokud to nebylo bourany a pripadne spatne spraveny).. tohle bude rok 93-94 coz jsou uplne prvni.. osobne bych sel asi taky do novejsich ale zalezi na penezich a tech. stavu.. mel jsem 1,6 r.v.93 a byl jsem s ni spokojen taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se na to byl podivat, vypadá to pěkně, běžny škrabanečky na laku od provozu, žadna hruza, voda v chladiči nechybí, olej taky ok, motor jde pěkně, jen výfuk má dirku a bude potřeba vyměnit asi komplet, při jízdě bouchá přední náprava, nevim co, tipnul bych tyčky, on říkal že čep, těžko říct. Docela špatně to brzdí, ale nikam to netahlo. Nějaký investice tam jistě budou. Jinak auto má nulovou vybavu, snad jen elektrickej šíbr kterej funguje, jinak ani radio, ani el okna, ani ABS a Airbagy. Když jsem našel pod koberečkem prospekt a listoval v něm tak tam byl jakýsi papír asi ze servisu nebo tak něco, hledal jsem stav km, bohužel na něm nic nebylo ale prodávající trochu znervozněl. Tlumiče jsou dobry, dvakrat jsem ho properoval a pak pustil, jen se zhoupnul a zustal stat. Bourany to asi nebylo. Zadní nápravu ti já nezhodnotim protože jsem ji viděl z rychliku, ale pokud by jsi sem vážil cestu domluvim ti prohlidku v servise. Říkal že opravy by se mohli klidně udělat u nich, mají tam dílnu. Připadně se mu ozvi, i v připadě že nemaš zájem, řikal jsem mu že posilal fotky a věděl o koho jde. Telefon a adresu ti dám do SZ

Jinak s přihlášením to vyjde na 50 000,- myslim že za ty prachy seženeš vybavenější auto, ale to je jen muj názor

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní náravu poznáš už z dálky jestli je dobrá.Normálně sou kola kolmo ,když sou do A tak je náprava špatná,a to obnáší dost velkou finanční částku. Většinou okolo 8500-10000kč.A jestli je po bouračce,to se nechá poznat když si vlezeš pod auto a začneš prohlížet dvojitý spoje.Většinou sou nerovný i když se snažej sebelíp neni to takový jaký to má bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Zadní náravu poznáš už z dálky jestli je dobrá.Normálně sou kola kolmo ,když sou do A tak je náprava špatná,a to obnáší dost velkou finanční částku. Většinou okolo 8500-10000kč.A jestli je po bouračce,to se nechá poznat když si vlezeš pod auto a začneš prohlížet dvojitý spoje.Většinou sou nerovný i když se snažej sebelíp neni to takový jaký to má bejt.

Pod auto jsem se nedostal, nevim ani jestli tam měli nějakej zvedák, lakovaný to nebylo určitě. Jinak kola do A asi nebyli.

215814432

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

A zkusils ho taky trochu pohoupat? V jakym stavu sou tlumiče? Jestli se houpe anebo pruží?Když pruží ,tak se jednou ,dvakrát zhoupne a zustane stát.Jestli se houpe dýl a hodně měkce ,tak sou v pr...li.Další investice.

Tlumiče jsou dobry, dvakrat jsem ho properoval a pak pustil, jen se zhoupnul a zustal stat. Zapoměl jsem to napsat do toho přispěvku, doplněno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě taková poznámka. Nic nikomu nedoporučuju a ani nikomu nic nerozmlouvám, to co tu uvádím jsou čistě moje názory a muj pohled na věc. Já osobně bych pokračoval v hledání auta, myslim že jsou lepší v ty ceně. A to že prodavajici znervozněl při tom papiře by mohlo něco naznačovat. Aby mi pak někdo něco nevyčítal.

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 50 000 lol, bez abs, bagu, el.okna to me pripomina favorita!

:bojim

Do toho bych nesel, to je zbytecna investice podle me, nema to ani zakladni, bezpecnstni prvky jako je abs. To ne , radsi si vyhlidni neco novyho za 50K urco sezenes lepsi! Co se tyce toho brzdeni bud sou zavzdusneny brzdy, nebo stara kaúalina, a nebo v haji trmeny! Coz byl pripad honzi u nas v praci a muzu ti rict ze jeho trmen stal jeden 8000Kc tady by to bylo urco levnejsi ale zase dalsi money, vyfuk dalsi money, rozvody musis udelat, dalsi money a dostanes se na nakych 70-80tisic a za to uz mas dobry auto, samozrejme rozvody musis delat pokazdy s olejem a pumpou ale to je max 10 000Kc,- nevim no, ja bych vybyral, mrkni tady do bazaru jestli nekdo neco neprodava , kuci tady maj dobry kary ve smes co sem koukal :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

No to už teď záleží jen na Flokim, jak se rozhodne.Poradit umíme,ale platit a kupovat bude Floki.Jen bych mu přál ,ať vybere dobře.Pokud budu vědět,tak rád poradim.

Bylo by i možny to vzit do servisu na prohlidku, ale něco to bude stát, těžko říct jak to provést, ale třeba když jsem hledal auto já tak jsem nalítal hromady km a zbytečně, jenže jinak to nejde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

No za 50 000 lol, bez abs, bagu, el.okna to me pripomina favorita!

:bojim

Do toho bych nesel, to je zbytecna investice podle me, nema to ani zakladni, bezpecnstni prvky jako je abs. To ne , radsi si vyhlidni neco novyho za 50K urco sezenes lepsi! Co se tyce toho brzdeni bud sou zavzdusneny brzdy, nebo stara kaúalina, a nebo v haji trmeny! Coz byl pripad honzi u nas v praci a muzu ti rict ze jeho trmen stal jeden 8000Kc tady by to bylo urco levnejsi ale zase dalsi money, vyfuk dalsi money, rozvody musis udelat, dalsi money a dostanes se na nakych 70-80tisic a za to uz mas dobry auto, samozrejme rozvody musis delat pokazdy s olejem a pumpou ale to je max 10 000Kc,- nevim no, ja bych vybyral, mrkni tady do bazaru jestli nekdo neco neprodava , kuci tady maj dobry kary ve smes co sem koukal :super

Zavzdušněný to nebylo, pedal byl tvrdej, ale brzdilo to strašně, musel jsem poprvý i očima brzdit. A to jsem jel 40. Kotouče vypadali že by ještě vydrželi z venku rovnoměrně obržděný, destičky měli ta 1,5 cm

[upravil dne 22/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to vypada na ty trmeny no, a desky ses koukal? kotouce? muze bejt i v haji naka hadicka a tyct z toho brzdovka, to zase :D:D se stalo kamosovi v carfuru v HK lol praskla mu hadicka a zrovna kdyz jel z toho kopce v garazi takze taky mazec , taky brzdil ocima + ruckou :D:D:aut

[upravil dne 22.7.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...