Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

"Pětkový" pidisraz v Čeče...

67 posts in this topic

Tak jsme dneska spolu s Marcelem505 uspořádali takový "pidisraz" u mě na zahradě (sice už podruhé, ale z prvního nejsou fotky). Kdyby tu byli další lidi s 205 a 605, máme kompletní pětkovou řadu na jednom místě, takhle tu byly jen 305, 405 a 505 ;) Hlavním cílem tohoto "pidisrazu" bylo co nejvíce rozebrat auto (a že nevíte, jaký?):D:D:D Jelikož nám počasí přálo, tak se i celkem dařilo a Marcel odjížděl celkem spokojený, kufr jeho káry skoro přetékal nashromážděnýmy díly (a že to neni žádnej prcek:D)...

[upravil dne 21/7/2007 Dundee]

post-0-14109596021057_thumb.jpg

změn název vlákna: "nové vrakoviště peugeot v Čečelicích":D:D:D

sorry, nezavidím , mě stačilo jak rvali v šebetově motor na vozík , by mě zajimalo jak se mu stim jelo zpátky.

Původně zaslal: Pe.Trby mě zajimalo jak se mu stim jelo zpátky.

Říkal, že to celkem šlo, hlavně mě překvapil tim, že mu ho ten borec dovezl v kufru :D

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Trby mě zajimalo jak se mu stim jelo zpátky.

Říkal, že to celkem šlo, hlavně mě překvapil tim, že mu ho ten borec dovezl v kufru :D

jo tojsem viděl , asi to tam byla radost dávat.

Jinak pro případné zájemce (hlavně s 205 a 605:D):

Příští neděli (tj. 29.7.) bude podobná akce pokračovat, tak se můžete zúčastnit- bude probíhat demontáž monobloku a interiéru. Jako kulturní vložka bude celodenně probíhat oslava mého čtvrtstoletí trvajícího života ;):D

Ta 305 vypadala celkem slušně (podle fotek). Se divim že ji Marcel nevyměnil za 505

Původně zaslal: Mefisto86

Ta 305 vypadala celkem slušně (podle fotek). Se divim že ji Marcel nevyměnil za 505

Z bláta do louže, věř mi:D To bych radši bral tu 505ku, protože ta 305ka sice neni úplně rozežraná, ale má tmel (a hodně viditelně), kam se podíváš....

To je škoda, že tu v neděli 29. nebudu, přijel bych pomoct, jak s autem tak i s oslavou :D

Původně zaslal: Driver

To je škoda, že tu v neděli 29. nebudu, přijel bych pomoct, jak s autem tak i s oslavou :D

Zruš veškeré plány a doraž :D:D:D

Původně zaslal: Dundee

Jinak pro případné zájemce (hlavně s 205 a 605:D):

tak to je diskriminace!!!:D:D:D

Sice 205 mám,ale budu v práci a mám to docela z ruky.Ještě bych se mohla bát,že mě ji rozeberete!:bojim:bojim

Pe.Tr: Žádná diskriminace, zúčastnit se může kdokoliv, ale kdyby se podařilo sem dostat po jedný 205ce a 605ce, tak by to byl slušnej mazec:D:D:D

Původně zaslal: Pe.Tr

změn název vlákna: "nové vrakoviště peugeot v Čečelicích":D:D:D

sorry, nezavidím , mě stačilo jak rvali v šebetově motor na vozík , by mě zajimalo jak se mu stim jelo zpátky.

No nerad bych mu tam udělal z toho vrakoviště, páč Dundeeho druhá polovička to asi nevidí ráda...

No nevím, my jsme ten motor nervali, my jsme ho v klidu přendávali. Domu se s tím jelo v pohodě, akorát do kopečka to bez rozjezdu moc nešlo...

Původně zaslal: Mefisto86

Jo, ona právě ta 305 vypadá dobře, ale fakt je to kit a zprovoznění by bylo dost složité (spíš drahé), takže na ní kašlu. Sice nosníky a tohle vše je dobré, ale prostě jde do šrotu.

Původně zaslal: Driver

Nechtěl jsi původně napsat jen ohledně pomoci s oslavou? Když ty v tom kraji chodíš jen na ty "návštěvy"....

Původně zaslal: janča205

Sice 205 mám,ale budu v práci a mám to docela z ruky. Ještě bych se mohla bát,že mě ji rozeberete!:bojim:bojim

Ale Jančo, ty by ses nám tam hodila do počtu! Tak se neboj a přijed'! Tvýmu autíčku ubližovat nebudeme, maximálně na něj spadne jablko...

Marcel505: bohužel musím do práce,takže se musíte obejít bez mé maličkosti a mýho piškota.Tak třeba jindy!

Původně zaslal: janča205

Marcel505: bohužel musím do práce,takže se musíte obejít bez mé maličkosti a mýho piškota.Tak třeba jindy!

No jo, práce...

A co děláš v pondělí?

Jo a to bydlíš kousek od Brna? To je ale fakt z ruky, ne?

No jestli myslíš tohle pondělí tak jsu v práci.

A kousek od Brna opravdu bydlím.

hele v Liblicích je jedna 605 stříbrná je to benzín 3litry.je to kolega z práce ale nemá technickou kuli výfuku má tam nějakej sport a nechtěj mu to pustit na technicky.ale on už to stejně asi nechce ono taky kdo by chtěl živit třílitr a to pov.ruč.:bojim

Původně zaslal: wena99

hele v Liblicích je jedna 605 stříbrná je to benzín 3litry.je to kolega z práce ale nemá technickou kuli výfuku má tam nějakej sport a nechtěj mu to pustit na technicky.ale on už to stejně asi nechce ono taky kdo by chtěl živit třílitr a to pov.ruč.:bojim

Nabízíš nám ho jako další kus na rozebrání nebo jen do počtu?:mrk:D