Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startování 1,5 dieselu na 106


Navis

Recommended Posts

Ahoj, mám takovej skoro až hloupej dotaz, ale mám teď prvního diesela a tak nemám vůbec žádný zkušenosti...

Po ránu když je motor řádně vychladlej mám problém s nastartovánim. Chytne to až tak na popátý a to ještě s problémama (motor škytá a dost čoudí), ale po chvilce je to v pododě. Je nějakej fígl na startování na hodně studenýho diesela, nebo mám nechat vyměnit svíčky. Motor má najeto 79000. Moc díky za radu!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já zase nastartuju na první poku, ale musím hned prošlápnout plyn, protože když to chcípne, tak pak to taky točím pěkně dlouho, než to naskočí a toho dýmu, co jse z vejfuju, fuj tajbl. Pokud to nenechám chcípnout, tak je vše OK? ale když třeba vyjedu z garáže a vypnu klíček, nechám to jen cca půl hodiny, tak ten samej problém. Horší je to pochopitelně v chladnějším počasí. Mám 205tku 1.9D a podle mě je to způsobený nefunkčním sytišem, který podle názorů nefunguje u 90% těchto aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael: 1.9 D sytic nema, ale ma neco jako automaticky predsuvnik (fuj, to je slovo).. coz je obdobou sytice. Stare 1.8 D snad mely jeste mechanicky sytic.

To, ze to nefunguje u 90% aut je skoro pravda, jakozto, ze to stoji cca 1400,- Kc

Nefunkcnost se da odstranit napr. kolickem na pradlo, ale vylejzej v -20 oC ven, bys nandal-vyndal kolicek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...