Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náboj s ložiskem zadní nápravy


405GLD

Recommended Posts

Čus pežo?áci, mam pár dotazů. Na své 405 budu dělat repas zadní nápravy- sundal jsem náboje s ložiskama (kuličkové ložiska s děleným vnitřním kroužkem a podložkou pod maticí). V ELITU jsem koupil nové náboje ale v nich jsou válečkové ložiska bez podložky pod matici. (V sadě je náboj s ložiskem, plech. podložka k zadní straně náboje-o podložku se opře ložisko, matice), cena 1x sada=2.800Kč.

1.-Nevadí že tam budou místo kuličk. ložisek válečkové ložiska?

2.-Co stou podložkou když v sadě nebyla? Mam jí tam dát? V ELITU mi nikdo neporadil, hajzlíci.

P.S. Repase celé nápravy + výmena náboju a silenbloků 10.400Kč :o:mad:

Dík za rady MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repas 405 u Kačírka v Příbrami za 6.500,- víc ti k tomu nepovim, já sám to dělat nebudu, nejsou prostory ani ruce ... V Praze to snad dělá nějakej Patera ... Zkus vyhledat repase nápravy ve fóru, najde ti to 1 000 000 příspěvků. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KIK: Dík za typ ale tam dělaj pouze rapas vlastní nápravy-Příbram, Praha-p.Patera. V těch 6.500Kč nejsou náboje s ložiskama =5.600Kč -2x sada náboj + ložisko, silenbloky 6ks 2.600Kč =6.500,-+8.200,-=14.700Kč. Já mam repas za 3.500Kč.

Co ty ložiska a ta podložka???????

:(:(:(

ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO oddie: To mě také nabízeli - použité ložiska. Ale když si vzpomenu na to jak jsem slepě důvěřoval lidem co mi prodali - starter s cívkou nebo převodovky tak na jeté lož. rychle zapomenu. Stejně bych pak za rok musel určitě kupovat nové.

Jak je to s těma podložkama, mam je tam dát když v sadě nejsou? Mam strach abych to za ty prachy nepodělal.

ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...