Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkový centrál na 306ku


Stifler

Recommended Posts

Původně zaslal: Stifler

Tak mě napadlo, co všechno bych musel udělat a jaký díly sehnat, abych udělal z obyč centrálu dálkovej??? :myslim

Jestli se to tu již někde řešilo, tak se omlouvám, ale jak jsem hledal, tak jsem nic nenašel...Předem díky za rady. :papa

Proč jen to je v sekci sraz Šebetov :myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježííííš to se omlouvám, to mi nějak ani v tom vedru nedocvaklo, kam to dávám......mam tu u svého PC teď ještě 31 °C...doufám, že mě Superadmini omluví za mou troufalou chybu?????a pokud je to možné, opraví tuto nesrovnalost?????Chtěl jsem to dát do sekce Peugeot 306 nebo Servis...ještě jednou se omlouvám, asi jsem už dneska nějak mimo...

[upravil dne 20/7/07 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možností jak přidat k stávajícímu centrálnímu zamykání dálkový ovladač je hodně. V podstatě záleží jen na Tvém vkusu jaký dálkový ovladač si vybereš, jaké funce budeš vyžadovat a kolik pěněz do toho budeš chtít dát. Nejjednodušší je rádiový dálkový ovladač pro zamknutí a odemknutí vozu a nejsložitějsí ovladač centrálu, celkovým hlídáním a alarmem auta s integrovaným startem motoru na dálku.

Dálková ovládání jsou k dostání třeba tady: www.levnealarmy.cz/dalkova-ovladani-27/

Nejsložitější ovládání je Magicar, je to tady taky na těchto stránkách.

Záleží jenom na Tobě co si vybereš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš ten centrál na dálku origo Peugeot, musíš si sehnat kabeláž do přijímače, přijímač s vysílačem a vrazit to od auta. Kabeláž jen napojíš do jednotky centrálu a hotovka. Na jednotce by měl být volnej konektor (na připojení toho přijímače), pokud tam enbude, musíš sehnat i jinou jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, asi se budu držet jen toho dálkovýho odemykání, nastartovat už umim sám a alarm by mi stejně asi nepomohl. Dneska se nechá ukradnout úplně všechno. A na kolik by asi vyšlo cenově to origo,budeme-li počítat s tim, že konektor tam volnej je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni se na již uvedenou adresu : www.levnealarmy.cz

Tam si projdi nabídky typů, jsou tam i návody a schémata a ceny kompletů a doplňků. U každého typu je diskuze a dotazy, k jakému autu co dát a pod. Nedávno jsem si objednal MISTRAL T79 za cca 1300,- - alarm a dálkové ovládání, protože nemůžu rozchodit originální infra ovladač na klíči. Teď řeším montáž - připojení na stávající centrální jednotku - viz můj dotaz o umístění. Na novou jednotku CZ se ze staré jednotky připojí pouze dva kabely - odemykání a zamykání, příp. přímo na servo. To už na uvedené adrese vyčteš, příp. dáš dotaz - odpovídají rychle, objednávku vyřídí poštou do 24 hod., montáž je do 3000,- dle typu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si koupil http://www.levnealarmy.cz/dalkova-ovladani-27/czs01-detail-103.htm za 699,- Montáž do 405ky cca 20minut i s hledáním řídící jednotky pro centrál.. Má ji spolujzedec před nohama, fungoval bez problému, dosah ovladače 30 metrů. Navíc když si to vyžádáš, tak ti zadara pošlou i návod na montáž pro konkretní auto :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si poridil tenhle me se libi, ze to je vystrelovaci klic, takze na klicich nebudes mit dalsi krabicku, ktera zbytecne zvetsuje objem klicu ale mas vse v jednom jako u originalniho dalkoveho ovladani. Kdyz budes davat klic do kapsy, zaklopis ho do krabicky a neposkrabes si s nim treba mobil v kapse apod.

Puvodne jsem si ho chtel koupit misto originalniho infracerveneho dalkoveho ovladani co jsem mel v aute, ale pak jsem sehnal za dobrou cenu Magicar, tak jsem si namontoval ten

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...