Sign in to follow this  
Followers 0
Pája Rybišár

Pegi 405 US x Japan model

13 posts in this topic

No pro japonsko to asi nebude, řekl bych, že tam jezdí vlevo a tohle má normální řízení. Já bych to podle širokých nárazníků tipoval na US model s překopaným tacho.

[upravil dne 20/7/2007 Driver]

No já bych řekl že v japonsku se jezdí v pravo...jako tady,fakt ted nevím...tak to někdo rozlouskněte please...:D:D

pidlooky jezdi po spatny strane silnice, stejne jako britove..nevim, proc maj ne tech ostrovech potrebu se stale odlisovat:myslim

Občané ČR mohou do Japonska cestovat s platným cestovním pasem České republiky. Doba platnosti pasu není stanovena, avšak měla by být alespoň o 2 měsíce delší než je povolená doba pobytu. Řidičský průkaz České republiky není japonskými úřady uznáván. Cestovatel by měl mít buď mezinárodní řidičský průkaz nebo řidičský průkaz japonský. Na vozovkách se v Japonsku jezdí vlevo. Mezinárodní očkovací průkaz není vyžadován a není ani nutný, závisí na rozhodnutí cestovatele, zda se jím vybaví.

http://spojeacesty.wz.cz/japan.htm

AHA tak díky za info,už jsem zase o něco chytřejší,,hold člověks se stále učí...:D

Je mi ale zvláštní že ta přístrojovka je v km/h,ale liší se podstatně vzledem,ma palivoměr na 0,,1/2 4/4 a jěšte nějaky písmena...:nevim

Navíc to je nějaký bastl.. 108kW ?! To by musel být 16V, ale na fotce je 1,9 8V (max 89kW).. Takže něco je špatně..

Původně zaslal: Mefisto86

Podle nárazníků je to určitš US verze.

US verze měly v náraznící blinkry, ne?!

edit: jo ono to tam ty blinkry má.. :mad:

[upravil dne 20.7.07 C.J.]

Původně zaslal: Tommy306

pidlooky jezdi po spatny strane silnice, stejne jako britove..nevim, proc maj ne tech ostrovech potrebu se stale odlisovat:myslim

v europe sa tiez davno jazdilo v lavo.pravu stranu zaviedol hitler