Sign in to follow this  
Followers 0
Netopýrka

Cestujete do Běloruska?

19 posts in this topic

Při cestě do Běloruska musejí mít řidiči tři kondomy

19.7.2007 Zpravodajství ČTK

Praha 19. července (ČTK) - Při cestě do Běloruska musejí mít řidiči tři kondomy. Podle nové běloruské normy, kterou vypracovalo ministerstvo zdravotnictví, je totiž kondom povinnou výbavou automobilové lékárničky. Od nového pravidla si ministerstvo slibuje větší ochranu před pohlavními nemocemi. S odvoláním na server Turist.ru o tom informovala česká státní agentura CzechTourism.

Zdaleka ne všichni řidiči, zejména ze zahraničí, o novém pravidle vědí, jiní je mylně považují za žert. Běloruská policie však bere nařízení velmi vážně a již vydala prohlášení, že absenci kondomů bude považovat za těžké porušení pravidel silničního provozu.

Neobvyklému požadavku se rychle přizpůsobily obchody na hraničních přechodech i čerpací stanice. "Příjmy z prodeje kondomů u běloruských hraničních přechodů rychle rostou," píše server Turist.ru.

:D:D:D

[upravil dne 20/7/07 Netopýrka]

Původně zaslal: Netopýrka

Při cestě do Běloruska musejí mít řidiči tři kondomy

19.7.2007 Zpravodajství ČTK

Praha 19. července (ČTK) - Při cestě do Běloruska musejí mít řidiči tři kondomy. Podle nové běloruské normy, kterou vypracovalo ministerstvo zdravotnictví, je totiž kondom povinnou výbavou automobilové lékárničky. Od nového pravidla si ministerstvo slibuje větší ochranu před pohlavními nemocemi. S odvoláním na server Turist.ru o tom informovala česká státní agentura CzechTourism.

Zdaleka ne všichni řidiči, zejména ze zahraničí, o novém pravidle vědí, jiní je mylně považují za žert. Běloruská policie však bere nařízení velmi vážně a již vydala prohlášení, že absenci kondomů bude považovat za těžké porušení pravidel silničního provozu.

Neobvyklému požadavku se rychle přizpůsobily obchody na hraničních přechodech i čerpací stanice. "Příjmy z prodeje kondomů u běloruských hraničních přechodů rychle rostou," píše server Turist.ru.

:D:D:D

[upravil dne 20/7/07 Netopýrka]

Myslíte, že v Bělorusku je taky nějaký trest za neposkytnutí "pomoci"?:D:D:D

a to si musia kupit aj zeny?tak to keby k niecomu doslo tak to mas na 6 cisel:D

netopyrka- co teba zaujima:o:D

Kdepak hoši, tohle chodí jako monitoring tisku z mého oboru přímo do mého mailu... :D

:D:D:D jsem ti už v jiném vláknu psala, že jsem zaměřená na český kluky, ne? ;):D :D :D

A nezlob, páč já za týden odlétám a když budete drzý, tak se třeba nebudu chtít vrátit!!! :D

To ještě Netopýrka neví, co jsem říkal BOSSCZ a AKCZ, že na ní plánuju v Šebetově (nedorazil jsem :nevim) ...teda pokud má dělený sedačky :myslim:D

:D:D:D jsem ti už v jiném vláknu psala, že jsem zaměřená na český kluky, ne? ;):D :D :D

A nezlob, páč já za týden odlétám a když budete drzý, tak se třeba nebudu chtít vrátit!!! :D

odlétáš v noci ? :D

už budu zticha :) to by mi ostatní dali :)

když budete drzý, tak se třeba nebudu chtít vrátit!!! :D

ach tak haha - to by jsi tady jako nechala svého kocourka ??? :mrk:mrk

pro neznalé dané věci - kocourkem nemyslím sebe, ani JunEauea, ale jednu bílou krvelačnou, škrábavou a prskavou bestii :roker:D:D:D

Původně zaslal: Bohouš

pro neznalé dané věci - kocourkem nemyslím sebe, ani JunEauea, ale jednu bílou krvelačnou, škrábavou a prskavou bestii :roker:D:D:D

Garfielda?

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Bohouš

Garfielda?

:super:super:super

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2secouver: no to je teda napínavý :/ se asi kluků zeptám...

2Blizzard: Letím brzy ráno ;)

2Bohoušek: nechala! pěkně zmetkovatí, pořád chodí po bytě a řve a aportuje, už mám úplně vyviklaný rameno, jak mu furt něco házím :D ...a běda, jak neházím! ...prostě teror........................................... nechceš kocourka? :D

Netopýrka: já Ti to klidně řeknu sám, ale je to dost intimní, tak aby jsi pak z toho neměla divoký sny :-))))

No to bych asi měla, já ve svým autí vozím jen vybrané kousky (př. Vendulku), a z představy, že mi na auto maká někdo cizí, divočím celkem dost. A potenciální onan*sty si do auta nepouštím vůbec, sorry.