Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Natření brzdičů


Guest MMMMM

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

ten Alkyton by na brzdicich mohl do 12ti hodin zaschnout tak, abys mohl odjet z Tyna do CB, akorat nevim jak na tech bubnech, jestli by se to preci jen neprilepilo

Odjet můžeš klidně za dvě hodiny, to už je dostatečně zavadnutý, aby nelepil.

Resp., aby nelepil prach, bubny se ti samozřejmě v místě dotyku přilepí i po několika dnech, ale to bych neřešil...

[upravil dne 7/24/07 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus lidi, tak mam konecne koplet hotovy brzdy, potrebuju jenom poradit cim mam odstranit takovou tu cernotu zarezlou z brzdicu, jestli staci na to vzit ocelovej kartac, nebo to vzit, smir. papriem na zelezo!

Jinak trmeny natirat asi nebudu, pac mam levou tehlici trochu pokazenou, takze to tam ma prilepeny no :grr

Myslite ze by sem to zvladnul na aute natrit? stetcem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak jsem u tety 307 natřel brzdiče + bubny a udělal pár fotek(bohužel fotky z odmontovaného kola nemám=vymazány z pam.karty a 307 není k dispozici). Použity klasické barvy na vypalování. Hlavní je řádně očistit a odmastit!!! Vyzkoušeno již na mé 406:super. Jak to začalo (všude samý Peugeot:o)

[upravil dne 23/10/08 OK406]

post-0-1410960266503_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Burisek

mno koukám že jste klucí šikovný..... taky se na to chystám,ale mám dilema,a třeba mi poradíte,mám 406 lahvově zelenou metalízu....,jakou by jste doporučili barvu na ty brzdiče ?? předem děkuju

měl jsem jej červeně natřené ale i žluté by nebyly špatné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

mám 406 lahvově zelenou metalízu....,jakou by jste doporučili barvu na ty brzdiče ?? předem děkuju

Záleží jak moc chceš být \"středem pozornosti\". Já třeba mám černou, aby to pod koly vůbec neprosvítala. Někdo má na třeba na černém autě červenou aby byly brzdiče hodně vidět. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá se i speciální barva na brzdiče a to i obyčejných značek okolo 150 kč, kdosání třeba v Glóbusu, je to jen o tom, že snese více tepla a odolává mastnotám.

Konkrétně Hammerite je také dobrá barva, sice není určená přímo na brzdy, ale je dobrá.

Přesto bych doporučil barvu na brzdiče, já mám fialovou metlu a červené brzdiče na černo-stříbrně zbarvených 16\" ALU a vypadá lehce Tuningersky :super a přitom to není příliš vyzývavé.

Na jedné RS Ochcávce II jsem viděl, že měl červené brzdiče a taková ta ramínka okolo brzdičů žlutě, vypadalo dosti luxusním dojmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...