Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Natření brzdičů


Guest MMMMM

Recommended Posts

Tak mám natřeno

Autoemail stojí asi 140 Kč (asi 0,5l)

Barva Hammerite 0,25l stojí 134Kč - vybral jsem si toto a dokázal bych s tím natřít tak 10aut. Je to na rez a přímo na to určené.

Autoemailu je více ale draží a zbytečně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Ladman

2 Ferry: máš také tou stříbrnou natřené bubny vzadu? Pokud ano, mohl bys dát foto? Nejlépe foto, jak to vypadá s nasazeným kolem.

pokud to zitra stihnu vyfotim, mam natreny i bubny, ta stribrna barva neni nijak moc vyrazna, ale urcite je to hezci nez s cernyma bubnama

to, že je nevýrazná, mi vyhovuje. Ten tvůj předek se mi líbí a jsem zvědavej na zadek (bubny), jak to vypadá s nasazenými litými koly. Tedy doufám, že je máš a ne, jen plecháče. Jak si nechával tu barvu dlouho schnout než si s vozem vyjel? Prý se to nemá uspěchat, jinak barva sleze vlivem vysokých teplot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

to, že je nevýrazná, mi vyhovuje. Ten tvůj předek se mi líbí a jsem zvědavej na zadek (bubny), jak to vypadá s nasazenými litými koly. Tedy doufám, že je máš a ne, jen plecháče. Jak si nechával tu barvu dlouho schnout než si s vozem vyjel? Prý se to nemá uspěchat, jinak barva sleze vlivem vysokých teplot.

Jj, hliniky mam :D muzes mrknout na moji stranku tady na klubu na fotky ;)

Na spalkach jsem to mel asi 36 hodin po natreni, v garazi kam nesviti slunicko, jen profukuje vzduch pod vraty, kdyz jsem montoval kola, bylo to jeste trochu "zive" ale kdyz jsem nedavno demontoval zadni kolo, nebylo to prilepene a jak rikam, absolvoval jsem s tim sjezdy ve svycarskych a francouzskych alpach a drzi to krasne ( barva Alkyton )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som to vyčistil, odmastil, nastriekal sprayom určeným na brzdiče (cena asi 300,-) mal som to aj na 405 a teraz na 406, drží to dobre nič sa tomu nestalo ani po 5 rokoch, som s tým spokojný, mám foto ale na druhom PC skúsim potom dodať

to si ale musel vše okolo pořádně zakrýt, tak aby byla barva pouze na brzdičích, ne? Se stříkáním nemám zkušenosti, asi na to vezmu štětec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som to vyčistil, odmastil, nastriekal sprayom určeným na brzdiče (cena asi 300,-) mal som to aj na 405 a teraz na 406, drží to dobre nič sa tomu nestalo ani po 5 rokoch, som s tým spokojný, mám foto ale na druhom PC skúsim potom dodať

to si ale musel vše okolo pořádně zakrýt, tak aby byla barva pouze na brzdičích, ne? Se stříkáním nemám zkušenosti, asi na to vezmu štětec.

presne tak, nez zakryjes vsechno co nechces zamatlat barvou, tak mas stetcem natreny oba dva predni brzdice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...