Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlada sa niekto v Brne, ci by mi mrkol na jednu 505


peco

Recommended Posts

Pani, dik moc za ochotu!! Ak to vyjde tak mate oba u mna min. po jednom orosenom;)

Hlavne mi zistite toto, lebo z toho popisu to neda zistit:

je to 2,5D, ale ci mam TURBO, prevodovka-manual al. automat, interier-ci stary model al. novy, ci to ma klimu(americke mali) ci to ma kozu lebo z tej foto tam daco vidim, co to vsetko ma v elektrike; ake to ma papiere(ci by sa dalo aj bez papierov to zobrat), rozmer diskov a aky maju vzor...

Pofotte mi prosim vse, co sa bude dat, o kvalitu nejde!

Rad by som aj vedel technicku stranku auta, ci je pojazdne, ci su problemy s motorom, ci klepu napravy, ci su OK brzdy proste ci sa na tom da odist odtial ak by som mal zaujem.

Zatial a Tesim sa :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Zdarec, moc se omlouvám ale celej den sem musel čekat na zadku na českou poštu a nakonec mě balík ani nedovezli.

Celej den úplně v p*deli :grr

[upravil dne 21/7/2007 Fusion]

Skoda, nevadi!

Ma este niekto cestu? Alebo budes mat tam cestu ty?

Nebyva tam niekto cez ulicu???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adame, nerad tě zklamu, ale o tomhle autě už jsem slyšel a je to asi takto:

Ta auto stojí 4 roky, do automatu nalili nějakej blbej olej takže automat je naprosto v háji (musel by se tam dát jiný nebo předělat na manuál). Na laně to asi odtáhneš těžko, takže jedině odtahovka.

Je to starý model, ale interiér není moc dobrý a sedačky jsou rozpraskané, skoro tvrdé (kůže).

Jinak to má české doklady a karoserie je dobrá, není moc rezavá.

Český doklady na SK asi těžko přihlásíš...

Jenže na tom autě bude moc práce, promin že to takhle napíšu, ale mě mrzí, že jsme se nesetkali a nepopovídali si - ukázal bych ti mojí 505ku, na které jsem se fakt hodně nadřel a ještě to má stejně mouchy.

Takže jestli si myslíš, že tam přijdeš, koupíš, a budeš jezdit, tak to se pleteš (promin, ale takhle to fakt je).

Já si to o té své 505ce taky myslel, jenže místo toho abych s ní jezdil, tak jsem pod ní jen ležel. (Třeba kvůli těmto závadám: nefunkční zadní brzdy, tekl benzín z potrubí uprostřed auta, praskla mi jednou brzdová trubka, tekl olej okolo vany a víka ventilů, oprava startéru... apod.). A tohle co jsem napsal jsou závady, které tohle auto, které máš vyhlídnuté, může potkat taky!

Promin tedy za zkaženou náladu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Fusion

Zdarec, moc se omlouvám ale celej den sem musel čekat na zadku na českou poštu a nakonec mě balík ani nedovezli.

Celej den úplně v p*deli :grr

[upravil dne 21/7/2007 Fusion]

Skoda, nevadi!

Ma este niekto cestu? Alebo budes mat tam cestu ty?

Nebyva tam niekto cez ulicu???:myslim

Já tam sice bydlím, asi 300m od toho bazaru, ale já bych se na to šla fakt tak max. kouknout, jinak tomu vůbec nerozumím, takže asi moc nepomůžu :(:roll .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Adame, nerad tě zklamu, ale o tomhle autě už jsem slyšel a je to asi takto:

Ta auto stojí 4 roky, do automatu nalili nějakej blbej olej takže automat je naprosto v háji (musel by se tam dát jiný nebo předělat na manuál). Na laně to asi odtáhneš těžko, takže jedině odtahovka.

Je to starý model, ale interiér není moc dobrý a sedačky jsou rozpraskané, skoro tvrdé (kůže).

Jinak to má české doklady a karoserie je dobrá, není moc rezavá.

Český doklady na SK asi těžko přihlásíš...

Jenže na tom autě bude moc práce, promin že to takhle napíšu, ale mě mrzí, že jsme se nesetkali a nepopovídali si - ukázal bych ti mojí 505ku, na které jsem se fakt hodně nadřel a ještě to má stejně mouchy.

Takže jestli si myslíš, že tam přijdeš, koupíš, a budeš jezdit, tak to se pleteš (promin, ale takhle to fakt je).

Já si to o té své 505ce taky myslel, jenže místo toho abych s ní jezdil, tak jsem pod ní jen ležel. (Třeba kvůli těmto závadám: nefunkční zadní brzdy, tekl benzín z potrubí uprostřed auta, praskla mi jednou brzdová trubka, tekl olej okolo vany a víka ventilů, oprava startéru... apod.). A tohle co jsem napsal jsou závady, které tohle auto, které máš vyhlídnuté, může potkat taky!

Promin tedy za zkaženou náladu...

No fajn, dufal som ze to bude taky nejaky cukrik...

Ale zisli by sa z toho nejake suciastky, napr. kolecka, mozno motor a i. Ved napisem ti do mailu este...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Fusion

Zdarec, moc se omlouvám ale celej den sem musel čekat na zadku na českou poštu a nakonec mě balík ani nedovezli.

Celej den úplně v p*deli :grr

[upravil dne 21/7/2007 Fusion]

Skoda, nevadi!

Ma este niekto cestu? Alebo budes mat tam cestu ty?

Nebyva tam niekto cez ulicu???:myslim

Já tam sice bydlím, asi 300m od toho bazaru, ale já bych se na to šla fakt tak max. kouknout, jinak tomu vůbec nerozumím, takže asi moc nepomůžu :(:roll .

To vobec nevadi, ze sa tomu nerozumis...

Ak mas fotak, staci mi cvaknut interier, kolesa, zadok, predok-take podrobnejsie foto, lebo jedna foto mi asi nebude stacit, co je v inzerate.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Fusion

Zdarec, moc se omlouvám ale celej den sem musel čekat na zadku na českou poštu a nakonec mě balík ani nedovezli.

Celej den úplně v p*deli :grr

[upravil dne 21/7/2007 Fusion]

Skoda, nevadi!

Ma este niekto cestu? Alebo budes mat tam cestu ty?

Nebyva tam niekto cez ulicu???:myslim

Já tam sice bydlím, asi 300m od toho bazaru, ale já bych se na to šla fakt tak max. kouknout, jinak tomu vůbec nerozumím, takže asi moc nepomůžu :(:roll .

To vobec nevadi, ze sa tomu nerozumis...

Ak mas fotak, staci mi cvaknut interier, kolesa, zadok, predok-take podrobnejsie foto, lebo jedna foto mi asi nebude stacit, co je v inzerate.:super

Ok, tak pokud se tam f3Rd@ zítra nedostane, tak bych se tam třeba v pátek koukla já a nafotila to ;) . Zítra a ve čtvrtek jsem od rána do večera v práci, tak to nestíhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...