Sign in to follow this  
Followers 0
dapata

Help Jak na to? Peugeot 406

5 posts in this topic

Hosi,

mam k vam prosbu,mohl by mi nekdo z vas poslat v pdf kapilotu o automaticke prevodovce z teto knihy : Jak na to? Peugeot 406 ? je to cca 10 str.

Vlastnim totiz vozidlo Xsara s automatickou prevodovkou typ AL4 ktera je v teto knize docela podrobne posana. Nechci si kvuli tomu kupovat celou publikaci.

Predem diky moc za pomoc :super

Původně zaslal: dapata

Hosi,

mam k vam prosbu,mohl by mi nekdo z vas poslat v pdf kapilotu o automaticke prevodovce z teto knihy : Jak na to? Peugeot 406 ? je to cca 10 str.

Vlastnim totiz vozidlo Xsara s automatickou prevodovkou typ AL4 ktera je v teto knize docela podrobne posana. Nechci si kvuli tomu kupovat celou publikaci.

Predem diky moc za pomoc :super

V Rámci pořekadla: Pozadej o pomoc a POMOC SI SAM,se mi podarilo dotycnou kapitolku v teto knize jiz sehnat.

Tudiz rusim svoji prosbu a vsem vrele dekuji za pomoc :potlesk

Promiň, ale příspěvek si dával na fórum před dvěma dny. Chce to počkat, jelikož každý ze členů, co vlastní tuto knihu nejsou každý den na fóru. Je čas dovoleních a pod. . Pokud by si počkal ještě den, tak by se určitě někdo ozval.

Původně zaslal: Ticcino

Nojo, nedočkavci...

sice nedočkavči.......ale nadruhou stranu dočkavší se výsledku...a to myslím jde:papa