Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouřka


1Maza

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

Opava - zcela jasno, hvězdy svítí, měsíc měsí a řvou cvrčci..

"Cvrčci cvrkají,

prcci.................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

........................

............rostou"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně u OV 24 stupňů, nedá se spát, cvrčci řvou čím dál víc.. Objevily se první mraky, už aby to přišlo, jinak asi ani neusnu.. :grr Zrovna jsem si uvědomil, že mám na parkovišti Hondu VFR, hlavně ať nepadají kroupy, nejlépe ať ani neprší.. To jsem dneska nedal.. :myslim Mimochodem jsem před chvíli viděl dvě lišky, přeběhly přes cestu, ty už jsem tady takových 15 let neviděl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Aktuálně u OV 24 stupňů, nedá se spát, cvrčci řvou čím dál víc.. Objevily se první mraky, už aby to přišlo, jinak asi ani neusnu.. :grr Zrovna jsem si uvědomil, že mám na parkovišti Hondu VFR, hlavně ať nepadají kroupy, nejlépe ať ani neprší.. To jsem dneska nedal.. :myslim Mimochodem jsem před chvíli viděl dvě lišky, přeběhly přes cestu, ty už jsem tady takových 15 let neviděl..

At se vyprsi pres noc, dopoledne jedu na motce do Olomouce :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Aktuálně u OV 24 stupňů, nedá se spát, cvrčci řvou čím dál víc.. Objevily se první mraky, už aby to přišlo, jinak asi ani neusnu.. :grr Zrovna jsem si uvědomil, že mám na parkovišti Hondu VFR, hlavně ať nepadají kroupy, nejlépe ať ani neprší.. To jsem dneska nedal.. :myslim Mimochodem jsem před chvíli viděl dvě lišky, přeběhly přes cestu, ty už jsem tady takových 15 let neviděl..

vy sa mate tak chladno.tu je strasne dusno.takych 24 by som bral hned.zajtra ma byt u nas 40.tak ma asi drbne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...