Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka K


booster

Recommended Posts

Zravím všetkých tak moja 406 1.9 td sa začína dajako kaziť, včera ked som behal po meste a zrazu rozsvietila kontrolka diagnostiky motora a to nebolo všetko auto začalo divne klepať a dymiť, rozvody boli menené v pondelok tak neviem čo by to mohlo byť. Auto vobec nestratilo výkon len začne dymiť ked naskoči turbo a je to čierny dym..tak neviem v servise mi povedali že možno čerpadlo ale ja si myslím že skočil rozvodák o jeden zub, stretol sa už niekto s takým niečim? Aby na neošklbali v servie ako kuru:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakoniec to bolo čerpadlo mal som tam Bosch..vraj sa zadrelo a preto ten bordel v motore...ale zohnal som čerpadlo Lucas a dal to vymeniť a auto ide zatila ok...akurá mi klima z ničoho nič prestala isť ked som odchádzal zo servisu nechce sa mi veriť že by sa všetko pokazilo v jeden den!!! určite tam niečo omylom odpojili ale niekde vytrhly kostru...neviem zajtra idem k elektrikárovy.lebo nejde štava do motorčeka od klimy....uvidím čo povie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...