Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pruchodka do motoru


Georginek

Recommended Posts

Člověče, nevím jak to 306 má přesně. Z prostoru motoru stěračů nepůjde nic, průchodka bývá pod, přímo do motorového prostoru. Hlavní svazek bývá na protažení něčeho dalšího nepoužitelný, spíš je šance okolo náhonu tacha (pokud je tacho mechanické), či bovdenu plynu atd. Jinak přiznám, že občas si prostě v případě potřeby udělám do torpéda díru svoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to se mi fakt nechce, myslel sem ze je tam nejaka tesnici guma, kterou riznu a ty kabely proste protahnu....Kazdopadne me ani nenapadne rozebirat palubku, to se mi fakt nechce......a budiky taky ne. No vezmu si zejtra baterku a podivam se jestli se to da nekudy natahnout......:mad: TO SOU ZASE KSEFTY sem si zas neco vymyslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného už jsem řešil: chtěl jsem ovládat ventilátor chlazení. Udělal jsem díru na pravé straně - tam je to bezpečné. Udělám nějakou fotku. Do plechu jsem udělal větší díru, dal zahradní hadici cca 1/2" a do ní kabely. Už jsem tam protahoval i kabely pro sirénu alarmu.

Kdo už přidával kabely do zadní části, konkrétně do kufru, poraďte jak a kudy.

Ještě poznámka pro admina fora : trochu nelogicky se nové příspěvky řadí až na konec. Nejde to nastavit tak, aby byly nahoře?

[upravil dne 20.7.2007 jirkafous]

[upravil dne 20.7.2007 jirkafous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirkafous

Ještě poznámka pro admina fora : trochu nelogicky se nové příspěvky řadí až na konec. Nejde to nastavit tak, aby byly nahoře?

Já mám například raději, když si čtu něaké téma poprvé, že je první příspěvek autorův a poslední toho, kdo přispíval, naposledy. Zdá se mi to takhle přehlednější;)

P.S.: Zkus prosím vkládat fotky o maximálních rozměrech 800x600 pixelů, pak se aspoň vejdou na monitor bez posouvání do stran, díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě foto od spolujezdce : musí se vymontovat spodní přihrádka, na fotce je vidět místo, kam jsem se provrtal ( vrtal jsem od motoru ) a světlo skříňky, vlevo dole je motor topení. Je lepší vrtat nejprve vrtákem cca 3,0 mm.

Obrázky jsou už menší : 695x521 - před tím to byl přehmat v souborech. Neumím vložit více obrázků do jednoho příspěvku.

[upravil dne 21.7.2007 jirkafous]

post-0-14109596022271_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...