Sign in to follow this  
Followers 0
Driver

Výfuky v AK

33 posts in this topic

V Autokelly mají od 1.7. do 31.8. slevy 50% na výfuky. Tak kdo potřebujete vyměnit výfuk, využijte toho. Myslím, že je to slušná sleva :super

Např. P306 1.6 koncový tlumič Bosal - cena bez slev: 2193,- / sleva 50% 1097,-

[upravil dne 19/7/2007 Driver]

Původně zaslal: MJSytic

A kde si to zjistil? Na webu nic nemají ... :myslim

No na webu v akcích to napsaný nemají, ale dneska jsem tam ten výfuk kupoval. Mají to napsaný i na faktuře.

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: MJSytic

A kde si to zjistil? Na webu nic nemají ... :myslim

No na webu v akcích to napsaný nemají, ale dneska jsem tam ten výfuk kupoval. Mají to napsaný i na faktuře.

potrvzuji, na fakture to maj napsany

jj když jsem si tam byl předminulý týden pro nějakou blbost - tak tam hodně lidí mávalo vejfukama :roker:roker

OK, takže to bude velkej nákup. Do sklepa se jich vejde :D

Teď jsem volal do jedne místní pobočky Autokelly a tam mi řekli, že tahle akce se týká pouze pro servisy a firmy. Zkoušel jsem volat ještě na další tři pobočky, ale nedovolal jsem se, že by celofiremní dovolená :myslim

Původně zaslal: Dave405

Teď jsem volal do jedne místní pobočky Autokelly a tam mi řekli, že tahle akce se týká pouze pro servisy a firmy. Zkoušel jsem volat ještě na další tři pobočky, ale nedovolal jsem se, že by celofiremní dovolená :myslim

Tak v tom případě budu potřebovat někoho, kdo mi koupí alespoň střední díl na 106 ... :mrk

Nehlašte se všichni :D

Ale na kartu Peuegot clubu mi tu slevu normálně dali, ani jsem si o ní neříkal, protože jsem o ní nevěděl :)

ja jsem se byl vcera ptat na jedno cidlo a s nekym to tam ten prodavac resil a sleva plati pro vsechny co tam maji registraci

Původně zaslal: Escaper

ja jsem se byl vcera ptat na jedno cidlo a s nekym to tam ten prodavac resil a sleva plati pro vsechny co tam maji registraci

No to je napikaču. Nakupoval jsem tam snad 10x a registraci nemám ... Nikdo mi jí nenabídnul :myslim

No asi se na Českárně v pondělí stavím a pořeším to osbně... Třeba se tam rovnou s nějakým registrovaným domluvím, že to koupí na sebe :D

MJSytic - registraci má Peugeot-club :mrk:mrk Takže stačí vytasit kartičku řádného člena a je to, ne ??? Mě to přijde celkem snadné :myslim:myslim

no ja jsem byl svedkem jak se prodavac zeptal kupujiciho kterej nemel registraci, jestli potrebuje doklad a ze kdyz ne tak mu to da na tu slevu tak samozrekme ten borec doklad nechtel a prodavac to na nekoho napsal a byli spokojeni

Původně zaslal: Bohouš

MJSytic - registraci má Peugeot-club :mrk:mrk Takže stačí vytasit kartičku řádného člena a je to, ne ??? Mě to přijde celkem snadné :myslim:myslim

Nemám :D

Původně zaslal: Escaper

no ja jsem byl svedkem jak se prodavac zeptal kupujiciho kterej nemel registraci, jestli potrebuje doklad a ze kdyz ne tak mu to da na tu slevu tak samozrekme ten borec doklad nechtel a prodavac to na nekoho napsal a byli spokojeni

JJ, takhle nějak to zkusím udělat i já :super

Tak jsem si byl dneska pro výfuk. Bohužel to tam nějak zafujali, protože přišel jenom jeden díl a já chtěl dva, tak tam musím znovu, ale ptal jsem se, jak se mám prokázat jako člen peugeot-clubu (páč jsem čerstvě registrovaný a karta přijde kdoví kdy) a šéf te pobočky mávl rukou a povídal, že to nebude dramatizovat, že mi věří :D

Ještě jsem se ho ptal, jak je to s těma slevama pro členy peugeot-clubu a povídal, že si to včera ověřoval, volal do přažské centrály a že peugeot-club jako jediný club v ČR má největší slevy a nákupky stejné jako servisy. Takže dva díly výfuku na mojí 406 vyjdou na 2206Kč a podobně vyjde pár předních tlumičů, takže pohoda :roker

Autokelly nebrat. Výrobky Starline sou jejich největší propadák. Bosal je celkem kvalitka ale pozor na jejich levné plast díly ppokud to nejsou ty drahé co se honosí označením TQ čili topquality nepasují nedoléhaj a věřte že je nepříjemné jak mi to chcou klienti omlátit o hlavu:roker

Tak dneska asi vyrazim do Vysocan pro stredni dil na moji 406 tzv. " do foroty" , preci jen uz je na aute 6 let a uz na nem bylo loni lehce zapracovano svareckou, kvuli prasklym svarum mezi tlumicem a trubkama :D

Ted me tak napadla jedna vec, zkousel jsem googlit, ale nikde jsem nenasel, jakym zpusobem je ten Bosal povrchove upraven, jestli ma uz z vyroby napr pohlinikovani, popr. jak byste videli dodatecne šopování hlinikem, mate na nekoho reference, kdo neco takoveho dela ( taky jsem zkousel googlit, ale osobni reference vitam ) a jak se to tak cenove pohybuje ?

Právě jsem si dovezl z autokelly dva díly výfuku. Nechtěli po mě vůbec nic, tentokrát jsem se ani nezmiňoval o peugeot clubu a cena 2206Kč.

Zřejmě ho natřu samovypalovací silikonovou stříbřenkou :myslim