Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repase zrcadel reflektoru


Guest Masinka

Recommended Posts

Tak jsem si o videndu rozdelal svetla abych zjistil, proc mi to posledni dobou tak spatne sviti, no krome toho ze jsem zjistil ze dalkovy H1 nebyly od bouracky zapojeny, tak jsem se zhrozil nad stavem parabol, u H1 jsou jeste krasne stribrny, ale u H4 je vrsek bez toho stribrneho povlaku, tak mam na vas dotaz, jestli uz mate zkusenosti s repasi reflektoru, cili potazeni parabol novou odrazivou vrstvou, ze se to financne vyplati sem si spocital, ted jestli to na tech parabolach zase alespon tech 10 let vydrzi.

Na internetu jsem nasel tuhle firmu http://svetlomety.cz/ u ni by me renovace obou svetel se dvemi zrcadlovými plochami vysla na 3000.

[Editován dne 30/9/03 Masinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi teda přijde dost, 3tis za dvě světla. Zkušenost s tím nemám, ale mám se koho zeptat - za rohem mám maníka, co se vrtá ve veteránech, takže se s tím už asi zabýval. Až jej potkám (a vzpomenu si).

A nebo zkus na tom www vyjednat nějakou slevu pro club, tohle slepnutí parabol je u 405-tek dost časté, tak by měli o kšefty postaráno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...