Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pininfarina


f3Rd@

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Prave se divam na dokument o pininfarinovi, samozrejme se tam hodne mluvi o peugeotu. Napr. jsem poprve videl 404 cabrio jinak nez na obrazku. :) Ale hlavne co me prekvapilo je to, ze 406 kupe se vyrabelo v Italii u pininfariny a ne ve francii u Peugeotu.

takze Frantici to cupecko nerobili, ale Taliani ? no to som teda jelen z toho.:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já sem se zas neska dozvěděl že některý Citroëny ZX a P306 měly otáčení všech 4 kol pro lepší chování v zatáčkách při vysokých rychlostech. Neví o tom někdo něco?

Jako otáčení kol je snad normalka ne? Myslíš natáčení asi:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Fusion

Já sem se zas neska dozvěděl že některý Citroëny ZX a P306 měly otáčení všech 4 kol pro lepší chování v zatáčkách při vysokých rychlostech. Neví o tom někdo něco?

Jako otáčení kol je snad normalka ne? Myslíš natáčení asi:myslim

Jasan :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Fusion

Já sem se zas neska dozvěděl že některý Citroëny ZX a P306 měly otáčení všech 4 kol pro lepší chování v zatáčkách při vysokých rychlostech. Neví o tom někdo něco?

Jako otáčení kol je snad normalka ne? Myslíš natáčení asi:myslim

Jasan :super

Tak to mají jak 306 tak 406 a možna i ty citrusy, už se to tu probiralo jsou tam i odkazy na članky o tom

Tady -

Ale v tom asi prsty Pininfarina nemá

[upravil dne 19/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Prave se divam na dokument o pininfarinovi, samozrejme se tam hodne mluvi o peugeotu. Napr. jsem poprve videl 404 cabrio jinak nez na obrazku. :) Ale hlavne co me prekvapilo je to, ze 406 kupe se vyrabelo v Italii u pininfariny a ne ve francii u Peugeotu.

kde si sa dival na ten dokument? to by som chcel tiez vidiet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Prave se divam na dokument o pininfarinovi, samozrejme se tam hodne mluvi o peugeotu. Napr. jsem poprve videl 404 cabrio jinak nez na obrazku. :) Ale hlavne co me prekvapilo je to, ze 406 kupe se vyrabelo v Italii u pininfariny a ne ve francii u Peugeotu.

Už 504 cabrio se takhle dělalo, podvozek vyrobili ve Fr a v Itálii udělali kastli, pak to montovali dohromady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

to je skoda.skusam to hladat na ich webovej stranke ale neda sa to popozerat.nemaju asi archiv.:(

nene, to tam urcite nenajdes... si vem ze zadna tv ti do tv archivu neda nejaky film nebo koupeny porad. Jedine to co si sama natoci - treba televizni noviny, na vlastni oci, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: jozefsv

to je skoda.skusam to hladat na ich webovej stranke ale neda sa to popozerat.nemaju asi archiv.:(

nene, to tam urcite nenajdes... si vem ze zadna tv ti do tv archivu neda nejaky film nebo koupeny porad. Jedine to co si sama natoci - treba televizni noviny, na vlastni oci, atd...

to mas pravdu.ale vies ako.niekedy dufas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...