Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti z jízdy


Ticcino

Recommended Posts

  • O 5 let později...

mám ho tri mesiace ..... a zatiaľ waaaaw :super

jediný problém zatiaľ bol ten, že mi mrzli dvere, ale známy v servise dal dole \"tapacír\" z dverí, celú elektroniku vysušil a vystriekal nejakým olejom, a idú zatiaľ super .... klop - klop :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Neutronek

Mám momentálně akorát velký problémy v jízdě do kopce, když je sníh, nemám šanci to vyjet. Je pravda že zimní pneumatiky jsou už docela sjetý, ale i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Neutronek

Nejde mi o nic, jen oznamuju jak to momentálně mám. Myslím si že je to pneumatikama, ale podkluzuje to fest, tak doufam že je to tím.

Řetězy v Brně? :D

Uvidíme příští zimu, teď chci dojet na těch starých, nový stojí 8 tis. a to se mi teď nechce dávat. Daň za blbej rozměr :(

[upravil dne 14/2/13 09:35 od Neutronek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Neutronek

Mám dvoje liťáky na rozměr 195/50 R16 pro zimní i letní pneu. Kupovat se mi právě plecháče s \"lepším\" rozměrem nechce, vyšlo by to na stejno (plecháče+pneu).

[upravil dne 15/2/13 07:13 od Neutronek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik faktů:

- plecháče uvedeného rozměru jsou dnes skoro zadarmo, anebo úplně, protože 306 jdou už do šrotu a plecháče zbývají. Možná bys levně sehnal i liťáky, viz foto - já jsem si je při prodeji 306 nechal. Stylem sice k 1007 úplně neladí, ale jezdí. Barumky jsou za 1000 za kus.

- zimní pneu rozměru 195/50R16 bych koupil Nokian, viz http://www.akcnipneu.cz/detail-osobni-pneu.php?id=10876877, koupil bych jen na přední, po 2500 za kus.

- na strategii zimního přezouvání je potřeba myslet hned po koupi auta (ne na konci zimy).

post-3499-1410962948433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Musíš se zeptat prodávajícího, jestli ET je požadovaných 27 a šířka požadovaných 6,0. (to měl dát rovnou do inzerátu, anebo fotku zezadu, kde je to vyražené).

Ale tento rozměr pneu je už dražší, na www.akcnipneu.cz jsou tyto 15-ky pneu za 1498. Takže cenově si až tak nepomůžeš. Kvůli ceně jdi na 14-ky, seženeš levně i disky i pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Neutronek

Jo už jsem mu psal, zatím neodpověděl. 14ky nemám v techničáku a bojím se aby to nevypadalo komicky na autě. Něco jak renault twingo - tenký malý gumy.

Jen pro porovnání (pneu je příkladový, ne že bych bral zrovna tohle drahý):

195/50 R16 - Kleber Quadraxer letní - 2 679 Kč

195/50 R16 - Kleber Krisalp zimní - 2 745 Kč

185/55 R15 - Kleber Dynaxer letní - 1 500 Kč

185/55 R15 - Kleber Krisalp zimní - 1 467 Kč

Takže rozdíl je přes 1 000 kč na pneumatice a to se podle mě vyplatí. U 14 by to bylo ještě razantnější.

[upravil dne 28/2/13 09:42 od Neutronek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...